Recenzii - Lago del Pino
Rezumatul recenziilor
Scor Total
3.5 din 5 Foarte bine | 1018 comentarii
A fost Sammy Zemlak la Lago del Pino în:
Seara minunată ... mâncarea a fost uimitoare și atmosfera a fost distractivă. Vizităm des, dar prietenii pe care i-am adus la o petrecere specială nu au fost niciodată înainte. O iubești, iubești, o iubești și te vei întoarce cu siguranță. Mulțumim din nou Julianei, Nino și personalului pentru o seară minunată plină de plăcere, de la mâncare la serviciu, până în ambianță! 5 stele Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Recenzii disponibile doar în ENOpentable
3.8 ★ din 145 comentarii
Restaurantji
3.6 ★ din 383 comentarii
Sirved
3.4 ★ din 443 comentarii


