Recenzii - Lago del Pino

Friptură, Italian, Pizza

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.5 din 5
Foarte bine | 1018 comentarii

A fost Sammy Zemlak la Lago del Pino în:

Seara minunată ... mâncarea a fost uimitoare și atmosfera a fost distractivă. Vizităm des, dar prietenii pe care i-am adus la o petrecere specială nu au fost niciodată înainte. O iubești, iubești, o iubești și te vei întoarce cu siguranță. Mulțumim din nou Julianei, Nino și personalului pentru o seară minunată plină de plăcere, de la mâncare la serviciu, până în ambianță! 5 stele Vezi toate recenziile.

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Recenzii disponibile doar în EN
Opentable
3.8 ★ din 145 comentarii
Restaurantji
3.6 ★ din 383 comentarii
Sirved
3.4 ★ din 443 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Tyler