Recenzii - Wild Fork
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 08.09.2023
Am fost aici pentru micul dejun cu soția mea. Am avut furculita sălbatică cu clătite de afine, ea avea omeleta de cârnați cu brânză, grâu de brânză și prăjită la grâu. Mâncarea a fost foarte bună, fierbinte și proaspătă. Chelnerița a continuat să ne umple băuturile în timpul șederii. Singura (foarte mică) căderea a fost timpul de așteptare pentru a plasa ordinea noastră odată ce a ieșit băuturile noastre, părea mult timp. Vom reveni cu siguranță pentru a încerca prânzul.
Scump, dar merită. Gusturi încântătoare pentru paletă. O priveliște frumoasă a Utica, mai ales la Crăciun cu luminile de twinkle. Costul de porc a fost gros și suculent și probabil unul dintre cele mai bune lucruri pe care le-am mâncat vreodată! Un loc minunat pentru o ocazie specială.