Recenzii - Wendy's
Rezumatul recenziilor
Ce nu-i place lui Hal Huel la Wendy's:
Am comandat un element non-meniu (un cheeseburger cu brânză doar cu brânză și sos de cheddar - nu atât de dificilă), dar nimeni nu părea să înțeleagă așa când am ajuns la fereastră pe care le părea vizibil iritat - bine am primit-o pe burger și am de asemenea mâncare Otrăvire - nu este sigur dacă era intenționată (ca cineva mi-a frecat bunul pe podea sau ceva), dar oricum nu voi merge vreodată tot ce-i din nou pe Wen... Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 18.03.2022
Am comandat un element non-meniu (un cheeseburger cu brânză doar cu brânză și sos de cheddar - nu atât de dificilă), dar nimeni nu părea să înțeleagă așa când am ajuns la fereastră pe care le părea vizibil iritat - bine am primit-o pe burger și am de asemenea mâncare Otrăvire - nu este sigur dacă era intenționată (ca cineva mi-a frecat bunul pe podea sau ceva), dar oricum nu voi merge vreodată tot ce-i din nou pe Wendy - vreodată