Grazie Southcenter - Tukwila

#16 - Fructe de mare - Tukwila, Italian, Mediterranean
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Grazie Southcenter

Grazie Southcenter

Grazie Southcenter
4.5 / 5 (8296 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Geneviève

Cerere de rezervare pentru Grazie Southcenter

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.5 / 5 from 8296 reviews
jsporer-tree82
18.02.2021

Cortul în aer liber era totul în ruine, dar nimeni nu s-a obosit să-l ridice. Chiar dacă acest restaurant se află într-un centru comercial, ar fi frumos dacă le-ar păsa suficient pentru a face exteriorul să arate oarecum prezentabil. Serverele erau atractive, dar nu erau deloc agreabile. Foarte atitudinea „Sunt doar aici să lucrez pleacă acasă”. Salata Caesar era fadă, nu proaspătă, abia dacă era verde în romana. Pastele erau extrem de uleioase, puiul subțire pe care l-au servit era prea gătit. Tabla de salcam era o porție mare, dar era doar o grămadă de obiecte aleatorii, toate puse pe o farfurie, fără a lua în considerare cât de bine avea gustul de fapt împreună. Mi-a plăcut cu adevărat că am petrecut bine aici când există alte locuri care servesc mult mai bine italianul. Singurul lucru pentru care merită să dai o stea este gustosul ulei de măsline

jsporer-tree82
18.02.2021

Suntem Fani ai Grazie de câțiva ani și suntem mai mult decât mulțumiți de fiecare vizită. Mâncarea este întotdeauna de top

eryn-gislason
18.02.2021

Mâncarea a fost absolut delicioasă. Cu siguranță mă voi întoarce

genevieve-sauvage-1
18.02.2021

Mâncarea a fost grozavă ca întotdeauna! Mi-a lipsit agitația și vibrația pe care o are de obicei, dar știu că va dura ceva timp pentru a reveni la normal

vkerluke-5
18.02.2021

Am fost foarte plăcut surprinși de acest restaurant. Am făcut o pauză de cinci ore și nu am vrut să rămânem atât de mult în aeroport, mai ales cu totul închis în aeroport din cauza COVID. Am căutat pe Google ceva apropiat de aeroport și nu aveam nicio idee despre ce aveam să primim. La început, eram îngrijorat pentru că se afla într-un centru comercial, dar decorațiunile erau atât de bine realizate încât am uitat acest fapt imediat ce am intrat. Serviciul a fost fantastic și mâncarea uimitoare. Este deținut și operat de un cuplu care, evident, se mândrește cu munca lor. Recomand

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: