Recenzii - Giancarlo Trattoria

Stil De Acasă, Italian, Pizzerie

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.3 din 5
Impresionant | 4456 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 11.07.2023

3.6 ★ din 66 comentarii
giovanni-517
28.08.2019

Am venit la MOA să mâncăm aici. Ne-am sărbătorit aniversarea. Ne place să venim aici și a fost Ziua Tatălui, un alt motiv pentru care am ales acest loc. Venim de ceva vreme aici și nu am fost niciodată dezamăgiți. Mâncarea este întotdeauna excelentă și este doar un loc liniștit de care să te bucuri.

rhett-37
18.05.2019

Mâncare grozavă, dar a căzut în această gaură neagră a serviciului. Chelneră a durat atât de mult pentru a obține comanda noastră și nu ne-a verificat niciodată. Elementele de meniu au rămas, nu din vina serverului, dar ea a cerut reîncărcări și nici nu a luat în considerare dacă dorim un desert.

noemy-25
11.07.2023

Chelnerul era prietenos și profesionist, dar avea prea multe mese. Mâncarea era sărată și stătea în mod clar sub o lampă de căldură o perioadă. Se bucura de acest loc, dar probabil nu se va mai întoarce acum.

vidal-52
16.02.2022

A mâncat aici de mai multe ori. M-a surprins faptul că, cu o rezervare, eram încă așezați la o cabină privind spre bucătărie. Am fi putut cere să fim mutați, dar nu am vrut. Chelnerul a fost foarte entuziast, dar nu a reușit să umple pahare de apă fără să fie întrebat. Lasagna soțului meu era o cărămidă imensă în mijlocul unei farfurii neîngrădite. O mică salată sau ceva verde și crocant ar fi fost drăguț. Nu este un fan a la carte, mai ales când vine vorba doar de prețul felului principal. Camera era foarte întunecată și cam zgomotoasă. Aș ruga să nu stai în această zonă altă dată.

shyann-9
04.09.2017

Familia noastră de 6 ani a avut o cină cu adevărat fabuloasă, deoarece am avut norocul să avem camera privată. A fost locul perfect pentru ultima noapte a vacanței noastre. Ne întoarcem în fiecare an și nu mâncăm cina până în ultima seară a călătoriei noastre la Tucci Benucch. A devenit o tradiție familială. Ne plac plăcile cu ulei de măsline delicios, prețurile vinului sunt rezonabile și există vinuri italiene pe listă. Mâncarea este delicioasă, iar porțiile sunt mari. Serverul nostru a fost chiar grozav!

Facebook
4.7 ★ din 52 comentarii
Foursquare
3.6 ★ din 41 comentarii
Google
4.3 ★ din 129 comentarii
Tripadvisor
4.6 ★ din 419 comentarii
Zomato
4.1 ★ din 88 comentarii
Opentable
4.3 ★ din 829 comentarii
Int Restaurants
4.3 ★ din 2823 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Toronto ON A