Rezervare - Berăria 700
Cerere de rezervare pentru Berăria 700
Vă rugăm să rețineți: Meniu va transmite cererea dumneavoastră de rezervare doar către Berăria 700. Aceasta nu reprezintă o rezervare confirmată . Veți primi o confirmare din partea managerului restaurantului pe adresa dvs. de e-mail.
sau autentifică-te cu
Ex. Nevoi speciale etc.
Berăria 700 probabil nu vede cererea dumneavoastră de rezervare
Berăria 700 a primit, cel mai probabil, cererea dumneavoastră de rezervare, dar a răspuns rar în trecut. Pentru a fi în siguranță, vă rugăm să sunați la +40256706767 și să întrebați dacă au primit cererea dvs. de rezervare de la Meniu. În acest fel, veți ajuta și alte persoane, care vor putea astfel să facă rezervări cu ușurință prin intermediul formularului nostru în viitor. Vă mulțumim pentru ajutor!
Berăria 700
FAQ
Recenzii
După program, echipa m-a invitat la cină și bere pentru a ne destinde în birou după o zi aglomerată, așa că locul ales a fost un loc favorit (prea multe) din Timișoara, Berăria 700. Deci, iată rezultatele:... Loc cu o capacitate bună de așezare într-o parte încă în picioare a fostclasărilor fostelor strânse din Timișoara. Dacă ajungi cu mașina, de ce ai face asta? Există locuri de parcare în apropiere la 3-5 minute de mers pe jos până în piață, așa că am comandat bere pentru cupluri (doar în cazul în care) pentru a putea fi îmbunătățite în general se află în zona de medie... chiar dacă își fac cea mai bună încercare. Am mâncat multe preparate locale preferate, câteva alegeri exotice (pentru unii) cum ar fi urechea de porc prăjită adânc și limba de vită cu sos de mărar vor colora, de asemenea, meniul... altfel extensiv. Limba de vită a fost foarte bună, pleskavita a fost de asemenea lăudată, astfel încât la final fiecare poate găsi ceva pe placul său. Prețurile încă cresc, aș spune că odată cu toate creșterile și inflația, cu siguranță nu este cum era acum un an, dar totuși este un loc bun pentru bani. În general, un loc bun... încearcă-l...
Am mers la cină miercuri, care este seara muzicii live cu rezervări. Restaurantul era plin. Mâncare românească autentică cu multă carne și prețuri rezonabile. Am fost încântați cu muzică bună și am comandat ficăței de pui cu mămăligă și mici.... Seara, Ciorba nu este servită. Atmosferă plăcută cu mâncare și bere.