Uccello - Sydney

Italian, Pube, Paste
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Uccello

Uccello

Uccello
3.8 / 5 (2312 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Eulah

Cerere de rezervare pentru Uccello

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 3.8 / 5 from 2312 reviews
powlowski-gerard
14.08.2017

Chelnerița a fost plăcută și de ajutor! Locul în sine este un pic cam amuzant și asta îl face foarte interesant. Spuneți o friptură și asta a fost bine. Partea a fost mare și răcită așa cum am vrut, dar cartofi prăjiți prea sărat și salata a fost îngropată sub îmbrăcăminte. . Probabil că nu mi-ar întoarce la cină, dar și pentru o băutură acolo!

jakubowski-maxie
14.08.2017

Locul bun pentru a se răcească după o zi lungă de lucru grea, fie luni sau vineri! Personalul @ RGS este întotdeauna foarte prietenos și frumos. ???? Ora fericita ???? de la 5-7 prea.

catharine-hauck
14.08.2017

Serviciu teribil! Jale Personalul a fost foarte nepoliticos și leneș - am așteptat la ușă, și nimeni nu a venit să ne servească astfel încât vom continua cu scaunele. Jale Jale Este la 5 minute după ce ne-am stabilit, și nimeni nu a venit să ne servească (era ora 16, nu a fost chiar ocupat la toate!) Au fost ca 4/5 angajați să ne ignore până când am decis să le cerem meniului. Jale Jale După ordinea, a avut mare timp până când a sosit masina, pe care l-am văzut la vârful bucătăriei și am auzit și clopotul profilat personalului să ne servească. Jale Jale Ambele fete a împins ordinele și în cele din urmă unul dintre băieți ajuns până la noi servi - atât de leneș și neprietenos. Jale Jale Mâncarea a fost atât de rău - friptura avea un gust ciudat, iar masina a fost pur și simplu uscată și groaznică de înghițire. Jale Jale Nu recomanda pe cineva, care, la toate.

awill-2
14.08.2017

O mare după muncă sau în punctul de prânz la locul de muncă! Agent de calitate, un serviciu bun și o cameră frumoasă. Poate lucra cu adevărat într-o vineri după muncă. Decorul și o masă frumoasă la piscină la parter

larkin-russell
14.08.2017

Mâncare bună, dar încă mai ieftin. O atmosferă bună și o experiență plăcută. Dimensiunile porțiunilor au fost corecte, iar serviciul a fost bun. Aș vrea să plec pentru o zi de muncă pentru o oră fericită! Jale Ai fost o lingură ?????

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: