The Vic - Subiaco
The Vic
Descriere
Imagini
Recenzii
Pe stimularea momentului și a fi în zonă, am ales Graziers Steakhouse la Vic din Subiaco pentru cina de duminică. Meniul a fost un pic "încercați din greu" și ar fi fost mai bine în așteptare cu alimente bine cunoscute. M-am stabilit pe's's Best Schnitty ". "Schnitty" sa dovedit a fi două bucăți de pui destul de obișnuit cu chipsuri și câteva verdeață. "Cu untul de usturoi" a fost de 4 bucăți mari de unt de usturoi deasupra schnitzelului și am fost foarte fericit că nu sa topit înainte de a fi servit ca mi-a dat șansa de a lua jumătate din ea. Partenerul meu a ales friptura Partenerhouse, care a fost, de asemenea, destul de obișnuită, dar la un preț destul de mare de 38,90 dolari. Ordinea noastră a două băuturi sa întors cu o singură mâncare obișnuită, serviciu obișnuit. Nu ar deranja să se întoarcă.
Noi proprietari și un nou contract de viață al vieții. A avut prânzul acolo și a ordonat coarda. A gătit cum am vrut. Servitul a fost foarte generos și depunerea. Pentru 15 dolari, aceasta este o mare afacere. Suma echitabilă a alegerilor. Trebuie să încercați Big Burger foarte greu de terminat. Este imens.
Am avut scoici și burta de porc. $ 28 pentru 4 scoici fără aromă și 2 bucăți de burtă de porc dură și o lingură de sos de mere bland. În ansamblu o masă foarte neplăcută.
Am venit la Vic Hotel în ultimii doi ani pentru a vă bucura de prânzul special ... A fost o mare valoare. Managementul a decis să elimine alegerea prânzului special, să elimine serviciul de masă pe terasă și să elimine plata individuală. Aceste schimbări au avut loc în ultima săptămână. Aceasta va fi ultima dată când venim aici. Există un motiv ca ratingul să fie 2.5 / 5. Este dezamăgitor de conducere a schimbat calea, ca răspuns am schimbat al nostru.
Serviciul teribil . După ce a făcut o glumă despre încetinirea serviciului - în timp ce chelnerul a venit să ia o nouă ordine pentru băuturi când am avut încă o jumătate de sticlă de bere - chelnerul a luat umbra și a cerut o scuză de la mine. Am explicat că mi-a înțeles greșit comentariul, totuși el a continuat să ceară o scuză. Am așteptat o oră pentru ca mâncarea să ajungă și apoi am decis să plecăm. După ce a explicat managerului ce sa întâmplat, ne-a dat berea pentru nimic. Cu toate acestea, ora de prânz a fost irosită și am lăsat foame din cauza sensibilității prețioase a chelnerului. Nu mă voi întoarce.
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

