Recenzii - Joe Peña's Stuttgart
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 02.11.2020
Nu am auzit niciodată de locul respectiv, l-am găsit pe Trip Advisor. Prima vizita. După ce mi-am pierdut drumul pe străzile din Stuttgart, mulțumesc pentru nimic, google maps !, am găsit acest loc. Aș fi putut trăi ani de zile în Stuttgart și șansa de a nimeri la întâmplare ... acest restaurant ar fi totuși scăzut. Oricum, intru în loc și, după ce am fost abordat de un ospătar chel prietenos, îmi iau o masă. Se comandă o bere mică care urmează să fie urmată în curând de o fajita de vită de pui. În timp ce mă bucur de bere, arăt bine locul. Mese pentru Mese pentru Mese pentru Nisa. Este greu să descrii senzația locului. Nu este fantezist și nici obișnuit. Arată foarte bine! O curiozitate. Fiecare masă pe care am pus ochii avea creioane de ceară pe ea. Cred că există o primă dată pentru toate: refuzând să desenez cu aceste creioane pe masă, am așteptat doar fajita mea. Locul era plin, foamea era pe Defcon, dar mâncarea mea încă nu este acolo. Ce le ia atât de mult, m-am întrebat. La urma urmei, este doar o fajita ... Și apoi a ajuns. Nu e de mirare că le-a luat atât de mult, acesta a fost un ospăț de om! Mi-a plăcut fiecare mușcătură. Va veni din nou