Recenzii - Suflet Românesc

Vin, Supă, Gustare De Luat

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.5 din 5
Excepţional | 30 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 29.12.2022

2.3 ★ din 10 comentarii

Mancare ca la mama acasa ... ciorba de burta , gulas... sunt extraordinare!! Anita patroana ne-a oferit o sticla de vin din partea casei ... un gest foarte frumos din partea ei !! RECOMAND CU TOATA INCREDEREA ... MANCARE BUNA SI IEFTINA !!

Nu recomand! Am mâncat in multe restaurante dar aici am mâncat cea mai proasta mâncare! Sincer îmi pare foarte rau, am văzut multe recenzi bune și aveam așteptări! Nu vreau sa jignesc nu fac reclama proasta! Toate cele bune!???

Am așteptat 2 ore pana am primit primul fel de mâncare , deși ni s-a spus ca durează între 30/40 minute maxim . Ciorba țărănească și cea a la grec a fost sub orice critica , foarte sarata (o apa cu sare, tot ce se simțea in acea ciorba era sarea). Felul doi a fost acceptabil , desertul au uitat sa îl mai prepare . După mai bine de 3 ore petrecute acolo , am renunțat sa mai așteptam . Nu recomand

Facebookpag

Ultimul update : 19.05.2024

5.0 ★ din 2 comentarii
ady-boran
19.05.2024

Distracție maximă recomat tuturor ??

gianina-lungu
19.05.2024

Atmosfera tipic românească.

Restaurantguru
4.2 ★ din 14 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Staden