Recenzii - Suflet Românesc
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 29.12.2022
Mancare ca la mama acasa ... ciorba de burta , gulas... sunt extraordinare!! Anita patroana ne-a oferit o sticla de vin din partea casei ... un gest foarte frumos din partea ei !! RECOMAND CU TOATA INCREDEREA ... MANCARE BUNA SI IEFTINA !!
Nu recomand! Am mâncat in multe restaurante dar aici am mâncat cea mai proasta mâncare! Sincer îmi pare foarte rau, am văzut multe recenzi bune și aveam așteptări! Nu vreau sa jignesc nu fac reclama proasta! Toate cele bune!???
Am așteptat 2 ore pana am primit primul fel de mâncare , deși ni s-a spus ca durează între 30/40 minute maxim . Ciorba țărănească și cea a la grec a fost sub orice critica , foarte sarata (o apa cu sare, tot ce se simțea in acea ciorba era sarea). Felul doi a fost acceptabil , desertul au uitat sa îl mai prepare . După mai bine de 3 ore petrecute acolo , am renunțat sa mai așteptam . Nu recomand
Ultimul update : 19.05.2024