Recenzii - Sips Cafe
Rezumatul recenziilor
Ce nu-i place lui Anonym la Sips Cafe:
Mâncare absolut minunată! Eu și soțul meu aveam benedictul homarului și benedictul cărnii de crab și amândoi erau delicioși. Am fost dezamăgit, masa s-a terminat, a fost atât de bine! Ambianță excelentă și personal drăguț pentru a finaliza ... Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 08.02.2021
Mâncare excelentă, personal prietenos. Ne-am dori să am găsit acest loc la începutul vacanței noastre, în loc să ne apropiem de sfârșit
IUBESC SIPS. Cel mai mare personal și Rubenii sunt ... cel mai apropiat lucru de Rai pe care l-am experimentat vreodată. VERIFICA. LOR. AFARA !!
Am venit aici la micul dejun într-o dimineață și a fost destul de uimitor! Personalul este prietenos, mâncarea este minunată și, în general, este un loc minunat