Recenzii - Sips Cafe

American, Mic Dejun, Cafea

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.8 din 5
Foarte bine | 3322 comentarii

Ce nu-i place lui Anonym la Sips Cafe:

Mâncare absolut minunată! Eu și soțul meu aveam benedictul homarului și benedictul cărnii de crab și amândoi erau delicioși. Am fost dezamăgit, masa s-a terminat, a fost atât de bine! Ambianță excelentă și personal drăguț pentru a finaliza ... Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 08.02.2021

1.0 ★ din 12 comentarii

Mâncare excelentă, personal prietenos. Ne-am dori să am găsit acest loc la începutul vacanței noastre, în loc să ne apropiem de sfârșit

Mâncarea a fost foarte bună, serviciul a fost foarte prietenos și dispus să vă rog!

unique-kris
08.02.2021

Mi-a plăcut cafeaua bătută. Mâncarea și serviciile au fost uimitoare

IUBESC SIPS. Cel mai mare personal și Rubenii sunt ... cel mai apropiat lucru de Rai pe care l-am experimentat vreodată. VERIFICA. LOR. AFARA !!

Am venit aici la micul dejun într-o dimineață și a fost destul de uimitor! Personalul este prietenos, mâncarea este minunată și, în general, este un loc minunat

Tripadvisor
4.1 ★ din 857 comentarii
Yelp
4.0 ★ din 187 comentarii
Facebookpag
4.8 ★ din 401 comentarii
Restaurantguru
4.2 ★ din 1836 comentarii
Menupix
4.0 ★ din 14 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de SOUTHWEST HARBOR