South Beach Cafe - SOUTH FREMANTLE

#2 - Cafenele - SOUTH FREMANTLE, #6 - Fructe de mare - SOUTH FREMANTLE, Asiatic
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru South Beach Cafe

South Beach Cafe

South Beach Cafe
3.2 / 5 (2522 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Magdalena

Cerere de rezervare pentru South Beach Cafe

Recenzii

★ 3.2 / 5 from 2522 reviews
kamryn-cartwright
13.08.2017

Steak sandwich bun, totuși, rola de cârnați a fost oprită și așa a fost răspunsul personalului. Managerul ar putea face cu o reîmprospătare pe serviciul clienți. El a sfătuit că rola de cârnați a fost bine pentru că a venit direct de la congelator. Locație frumoasă

wgoyette-1
13.08.2017

După ce am mers aici, numeroase sume de câte ori, pe drumul meu de o plimbare de dimineață cu partenerul meu. Am decis să luăm o mușcătură de mâncare. Mirosul câinilor umedi legați de picioarele de masă, a fost un lucru: / rămâne oricum, am comandat un muesli și o salată de fructe cu boabe și iaurt. Aceasta este ceea ce am fost înmânat. Ce a gustat ca smântână, cu înghețată "lăsată pe bancă pentru întreaga dimineață pentru a merge în fructe de padure și poate 3 bucăți de pere și un pic de portocaliu la fel de mare ca vârful pinky-ului meu .... a fost un masiv insultă. Am plătit pentru servicii și gluma nu a fost chiar amuzantă! Dezgustător. Nu puteam să mănânc. Cea mai gravă masă până în prezent!

peyton-mayer
13.08.2017

Această cafenea ar trebui să fie minunată, dar este diabolică. Personalul era nepoliticos și părea uimit când am cerut ca masa mea murdară să fie curățată. Cafeaua a fost slabă de orice standard și a ajuns la 20 de minute înainte de micul dejun. Serviciul a fost dureros lent și când a sosit mâncarea, a fost arsă. Baconul ars și ouăle au fost ascunse în toasta. Când ne-am plâns de starea alimentelor, personalul era indiferent. Cafeneaua era plină de câini care au făcut-o miros de câine umed și, în general, a fost o mizerie. Nu m-aș întoarce în acest loc dacă o armă a fost ținută în capul meu. Cheful a renunțat.

magdalena-macejkovic
13.08.2017

A iubit micul dejun! Ouăle prăjite și tricotate sunt moi și delicioase și frânarea veggie ar fi putut hrăni două. Mai bine apoi se așteptau pe baza recenziilor și, cu siguranță, Bettter decât ofertele de la Dome și Coffee Club.

andre48
13.08.2017

Locul mare pentru a vizita aveți un câine. Ei bun venit câinii și spre deosebire de alte restaurante din apropiere, câinele dvs. poate fi așezat chiar lângă masă. Nu există multe locuri în jurul valorii care sunt sub acoperire și oferă această facilitate, așa că mă voi întoarce doar pentru asta.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: