Aroy Thai - SOUTH FREMANTLE

#12 - Asiatic - SOUTH FREMANTLE, #30 - Vegetarian - SOUTH FREMANTLE, Thailandez
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Aroy Thai

Aroy Thai

Aroy Thai
3.7 / 5 (1825 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Otha

Cerere de rezervare pentru Aroy Thai

Recenzii

★ 3.7 / 5 from 1825 reviews
liana23
14.08.2017

Serviciul a fost grozav. Personal foarte prietenos. Mâncarea a fost un pic de a lăsa jos. Sala de vită dezamăgitoare, Curry Roșu a fost foarte curry, Pad Thai Foarte dulce. Satele de pui au fost delicioase, cel mai bun fel de mâncare pe care am comandat-o. Hrana generală destul de obișnuită.

jmarvin
14.08.2017

A luat o ia departe de acest loc local thailandez în seara asta. Am mâncat și am luat de mai multe ori în ultimii 2 ani, iar serviciul este întotdeauna prietenos și eficient. În seara asta am avut obiceiul meu de salată de tofu și orez de cocos. Acest fel de mâncare este foarte gustos, doar problema este niciodată suficient de picantă, pentru a lua acest lucru nu este o problemă pe măsură ce am o mulțime de răciți la domiciliu, dar dacă masa de a vă asigura că cereți arcuri suplimentare atunci când comandați.

schiller-cesar
14.08.2017

Alimente foarte bune oferite de personalul distractiv și prietenos, cu abilități excelente pentru clienți! A fost aici de trei ori și nu a avut niciodată o plângere. Este local! Chiar a avut o demonstrație de gătit ..;) Este noul punct favorit.

tillman-otha
14.08.2017

Am comandat Takeaway după ce am aflat Thaiul nostru preferat (elefantul albastru în Freo) nu a fost deschis. 4 feluri de mâncare principale = $ 77. Containerele au fost superficiale, iar vasul de vită era plin de jumătate de morcov tocat. Pentru a fi sincer, mâncarea a fost bună, dar a fost o valoare foarte slabă, având în vedere preparate ridicate și mâncăruri zgâriate. Nu mă voi întoarce.

dietrich-merlin
14.08.2017

Nu comandați nimic din acest loc de care doriți ca mâncarea să ajungă în 2 ore. Nu am avut niciodată un astfel de serviciu sărac din nici un restaurant pe care l-am comandat. Am comandat 150 de dolari la ora 6.00. În cele din urmă a ajuns la 8.20! Nu vă deranjează să vă întrebați unde se află mâncarea dvs. pentru că nimeni nu vorbește engleza și nimeni nu-i pasă oricum. Un serviciu absolut teribil. Evitați acest restaurant ca ciuma.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: