Recenzii - Vista prime steaks & seafood

#6 - Pizza - Snoqualmie, #29 - Asiatic - Snoqualmie, Americana

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.1 din 5
Impresionant | 2766 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 15.07.2021

4.1 ★ din 43 comentarii
celia67
08.08.2017

Am fost aici de două ori și acest loc nu dezamăgește! Mâncarea este excelentă, oamenii sunt prietenoși și serviciul rapid! Ne vom întoarce în orice caz!

beryl15
08.08.2017

Locație excelentă în Annapolis; relaxant. Muzica buna; **** Mary Bar este un adevărat câștigător!

balazs-balazs
08.08.2017

O seară foarte frumoasă cu familia. Mâncarea a fost proaspătă și delicioasă!

reese-81
15.07.2021

Eu și soția mea am vrut un loc frumos, relaxat, unde să stăm afară și să luăm o cină distractivă. Am fost foarte dezamăgiți de serviciu. A fost nevoie de chelner aproximativ 10-15 de minute pentru a ajunge la masa (care se simte ca o eternitate în timp ce așteaptă să bea ordine). Au luat comanda noastră băutură și rapid a revenit cu un cocktail și apă, dar berea am comandat a fost amânată de câteva minute. Nu este o afacere mare, dar apoi noaptea a mers spre sud. Noi nu am văzut serverul nostru într-o lungă perioadă de timp. Am simțit că starterul nostru a fost puțin întârziat când au apărut foodrunners împreună cu începătorii noștri. Nicio aplicație la vedere. Le-am anunțat și, în cele din urmă, serverul a adus aplicația noastră. Dar până în acest moment eram deja în mijlocul mesei. Mâncarea avea gust bun. Nimic ieșit din comun, dar nu rău. Recunosc că nachos-ul a fost delicios. Macul și brânza pe care le-am comandat aveau pesmet, dar asta lipsea. Din fericire, serverul s-a ocupat destul de repede. Nu am fost niciodată întrebați dacă ne-ar plăcea să ne reumplem băuturile. Și după cină am așteptat mult timp cecul nostru. Părea doar să dureze pentru totdeauna. Nici una dintre probleme nu ar fi fost o problemă mare, dar împreună au făcut o experiență oarecum incomodă. Chelnerul a fost drăguț și și-a cerut scuze. De asemenea, au pus la dispoziție starterul pentru noi, ceea ce a fost minunat. Poate a fost o noapte gratuită sau poate un server nou, dar nu pot spune că aș recomanda să mergem într-o sâmbătă seara. Ne-am bucurat și de zona de relaxare în aer liber. Era puțin strâmt, dar ambianța era frumoasă.

mortimer-9
16.02.2018

Eu și soția mea am venit la un concert la Ramshead, așa că am decis să ne dublăm și să ne luăm cina înainte de spectacol acolo. Cu toții am avut sandvișuri și cartofi prăjiți (nimic special), dar a fost corect și am obținut 10% reducere și am redus parcarea pentru că aveam și bilete la concert. Foarte plăcut.

Tripadvisor
4.1 ★ din 66 comentarii
Opentable
4.8 ★ din 1326 comentarii
Restaurantguru
4.1 ★ din 222 comentarii
Sirved
4.2 ★ din 1099 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Snoqualmie