The King Lamb - Slough

Bucătărie Modernă, Restaurante, Britanic
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru The King Lamb

The King Lamb

The King Lamb
4.5 / 5 (543 reviews)

Descriere

Ultimul update: 12.04.2026 de la: Alexia

Cerere de rezervare pentru The King Lamb

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.5 / 5 from 543 reviews
isabel-young
17.09.2020

Am avut o după-amiază minunată sărbătorind aniversarea nunții noastre, mâncarea, serviciul și atmosfera au fost perfecte

johnson-logan
17.09.2020

Locație excelentă pentru un hotel și restaurant, vedere minunată, mâncare bună și servicii atente. S-ar întoarce cu siguranță

osartori
17.09.2020

Mâncarea a fost uimitoare și merită așteptată. Din păcate, nu am știut că doar doi bucătari lucrează din cauza restricțiilor actuale, de aceea așteptarea, dar nu a putut greși mâncarea

alexia-bogaert
17.09.2020

Am vizitat Stoke Place pentru un ceai de după-amiază la restaurantul King and Lamb împreună cu soțul meu. Mâncarea a fost plăcută, iar personalul a fost foarte prietenos și profesionist. Era o zi foarte friguroasă pentru august, așa că prea frig pentru a te plimba în jurul terenului nu purta o haină. Restaurantul era foarte diferit de imaginile afișate pe site! Nu aș spune că a fost un restaurant special construit doar o sală de mese. M-am îmbrăcat în timp ce regele și restaurantul de miel păreau destul de sus de piață. M-am simțit foarte îmbrăcat, deoarece toți ceilalți oaspeți în afară de o masă purtau pantaloni scurți, tricouri și treninguri !! Am auzit chiar și grupul de fete spunând că purtau ținute greșite Haha! A fost pentru ceaiul de după-amiază, inclusiv taxa pentru servicii. Mi-ar plăcea oferta de mai multe sandvișuri ca pefer pentru o mulțime de prăjituri, dar știu că această opțiune nu este standard peste tot. Gazda a fost cu adevărat prietenoasă și destul de amuzantă. Ne-a povestit o istorie despre ceai. Per total, mi s-a părut ceaiul de după-amiază foarte bun

thomas10-1
17.09.2020

A fost să sărbătoresc ziua mea de naștere și ziua prietenilor mei. Am avut o zi minunată. Mâncare excelentă, servicii excelente, vin bun, plus muzică și soare

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: