La Cascade Restaurant - Sinaia
La Cascade Restaurant
Descriere
Restaurantul Cascade oferă o abordare surprinzător de proaspătă a gastronomiei românești, fără egal pe Valea Prahovei. Interioarele sale designer îmbină simplitatea cu atenția la detalii, creând confort și intimitate. Mâncăruri tradiționale românești, prețuri imbatabile și servicii impecabile cu zâmbetul pe buze fac din Restaurantul Cascade o alegere excelentă pentru o seară relaxantă, precum și o locație ideală pentru petreceri și sărbători. Întâlnește-ți prietenii sau persoana dragă pentru băuturi în barul nostru confortabil, unde te așteaptă o gamă largă de licori fine și vinuri de calitate. Așteaptă-te la muzică bună și același serviciu excelent care caracterizează restaurantul nostru.
Imagini
Cerere de rezervare pentru La Cascade Restaurant
Recenzii
Sunt acolo de două zile la rând împreună cu soția mea și am fost foarte bine serviți de personal. Ospatarii sunt foarte bine pregatiti si dau dovada de grija clientilor si buna comunicare. Il recomand si mancarea este grozava. Bucătărie excelentă, bucătar și...serviciu. Abia aștept să merg din nou!
Mâncare grozavă, serviciu grozav! Comanda a venit așa cum au spus - în 20 de minute, ceea ce înseamnă foarte repede, având în vedere comanda noastră. Am avut costițe și cartofi cu trufe, o felie locală și un gulaș. Grozav! Porții imense și foarte, foarte bune. Atmosferă plăcută, muzică plăcută. Vom reveni de fiecare dată.
Am fost aici de două seri la începutul lunii ianuarie. Prima data am fost doar 4 adulti si 2 copii. Servire excelenta si rapida, mancare foarte buna si curata. A doua seară am venit 6 familii, toate împreună peste 20 de persoane. Am facut rezervarea la... amiaza, vorbind cu o doamna foarte prietenoasa. Ne-au așteptat cu o masă frumoasă și personal suplimentar. Toată mâncarea a venit foarte repede (mai puțin de 30 min, deși am comandat lucruri diferite) și a fost foarte bună. O experiență excelentă! Le dau doar 4 stele din 2 motive: selecția slabă de vinuri și stocul epuizat pentru produsele din carne de vită. Ne vom întoarce.
Am fost de multe ori în trecut, aparent au schimbat proprietarii recent și în 2018 serviciul și mâncarea nu au fost foarte bune, au modificat meniul, nu mai sunt paste etc.... nu știu ce s-a întâmplat în 2019, dar a fost ok, am încercat multe feluri de mâncare, rața, șnițelul de porc, coastele, clătita cu ciuperci și smântână, toate excelente....și deserturile, toate bune! probabil serviciul nu a fost la cel mai bun nivel, la fel și cocktailurile, dar impresia a fost foarte plăcută și voi reveni într-o bună zi.
Meniu PDF
FAQ
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

