Recenzii - Hochmeister Delikat'essen
Rezumatul recenziilor
Hochmeister Delikat'essen este un loc deosebit în Sibiu, oferind mâncare delicioasă și servicii excelente. Meniul are opțiuni vegane și vegetariane, iar preparatele principale au fost foarte apreciate. Prețurile sunt rezonabile, iar atmosfera este primitoare. Cu toate că așteptarea a fost prelungită, valoarea experienței a fost pe deplin satisfăcătoare. Rețelele sociale sunt desprinse dintr-un conținut excelent, mediu cald și o gazdă prietenoasă, oferindu-ne o experiență excelentă la prânz. Dar mâncarea s-a dovedit a fi un amestec de recenzii.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 07.12.2022
Cea mai uimitoare cină. Mâncarea este incredibil de proaspătă și delicioasă. Am avut supă de dovleac, brânză de capră cu prune și porumbel fiert încet. Totul a fost perfect și mai mult decât perfect. Personalul a fost foarte profesionist și totuși micile dulceațuri au făcut să ne simțim foarte confortabil și relaxați. Recomand cu toată inima.
Nu te lăsa păcălit de aparență, acest loc nu are semne mari sau o intrare spectaculoasă, dar este unul dintre cele mai bune locuri la care am mâncat vreodată. Lăsați-vă sfătuiți de chelneri, se descurcă în engleză dacă nu vorbiți româna, au cele mai exquisită tocaniță cu slănină pe care am gustat-o vreodată... loc de repetat.
......mâncarea foarte bună pe care am avut-o, o supă și două paste tagliatelle cu sos de miel cu brânză veche românească...ce să spun, un vis....foarte bun. Chapeau.
Servirea și mâncare sunt excepționale recomand cu încredere și au și loc de joaca pentru copii
Ultimul update : 22.02.2024
We discovered it recently December 2017). Since then we automatically think “trip to Sibiu, the food at Hochmeister. Impressive both vegetarian and meat menu.
Mâncare excelentă, personal ospitalier și prietenos, acestea sunt cuvintele care definesc Hochmeister. Ne întoarcem cu drag de fiecare dată.
Mi-a plăcut foarte tare mâncarea. Multă atenție la detalii în amenajarea localului și alegerea locației. Persoana care ne-a servit a fost amabilă. Revenim!