Recenzii - Li-Wu (Sun Plaza)
Rezumatul recenziilor
Ce nu-i place lui Anonym la Li-Wu (Sun Plaza):
După 30 de minute după ce am dat comanda au anulat o deoarece s a închis. Dacă o anula la început nu ma deranja. Puteam sa dau comanda de la alt restaurant. Asa am rămas nemâncat... Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 01.02.2019
Mâncarea a fost foarte slabă. Fără gust, fără aromă, fără nimic. Sperăm ca data viitoare să fie mai bine.
După 30 de minute după ce am dat comanda au anulat o deoarece s a închis. Dacă o anula la început nu ma deranja. Puteam sa dau comanda de la alt restaurant. Asa am rămas nemâncat...
Am comandat pui susan, iar la optiune am adaugat sa fie cu orez cu legume, el a venit cu paste....in fine. Atentie pe viitor! Multumesc
Mâncarea a fost buna dar nu conform descrierii . In loc de taitei a venit cu orez , fara tacâmuri si șervețele .