Acest restaurant este închis permanent.

Recenzii - Cornell's

Italian, Paste, Brânză

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.9 din 5
Foarte bine | 1145 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 28.12.2022

3.0 ★ din 21 comentarii
dusanka-7
28.12.2022

Ne-au luat la timp pentru rezervările noastre. După aceea, totul s-a destrămat. Am așteptat o oră și minute pentru mâncarea noastră. Când mâncarea a venit în cele din urmă, era rece, nici măcar cald. Evident, stătea în bucătărie. Nu sub lumini de încălzire. Brânza de pe vițelul meu a fost tare. Cinci mese scumpe, toate erau reci ca gheața. Eram cu toții prea flămânzi ca să le trimitem înapoi. Gustul a fost minunat, dar ar fi fost mai bine cald sau cel puțin cald. Nu mă voi întoarce niciodată !!

kirlin-isac
11.10.2020

Voi califica această recenzie declarând mai întâi că a fost Restaurant Week. Am avut o rezervare și totuși a trebuit să așteptăm mai mult de câteva minute pentru masa noastră. Serviciul a fost foarte lent, a fost după ce am plecat și nici măcar nu am avut desert. Mâncarea a fost ok, dar am simțit că este un pic prea scumpă, iar scoicile mele erau puțin realizate și nu aveau acea coacăză maro frumoasă pe care mă așteptam. Nici mâncarea nu era fierbinte. Mi-a plăcut că oferă opțiuni de pastă fără gluten, dar nu suficient încât să mă întorc în curând

pamela-1180
22.06.2021

Voi prefața scriind că am lucrat în industria restaurantelor ca server timp de mulți ani, așa că am înțeles ... M-am simțit foarte neplăcut Am avut o rezervare. Am băut o băutură la barul de la Barman, am întrebat dacă vrem o altă băutură, a fost în preajmă. Ea mi-a răspuns „Atâta timp cât ești afară, nu glumeai. Farfuria mea a fost literalmente degajată în timp ce încă mai aveam mâncare pe ea. M-am simțit FOARTE grăbit. Timp foarte mic între aperitive și masa principală. A fost cam jenant când am adus pe cineva din afara orașului aici. Atâtea restaurante din care să alegi, iar acest lucru tocmai a trimis atmosfera greșită. Nu eram camperi. Am fost în mașina mea de Doubtful, voi reveni

fdemus
11.10.2020

Mâncarea și serviciile au fost fantastice. Singura problemă pe care am avut-o a fost că masa noastră a fost prima masă din bar în zona de luat masa care se află în zona barului. Foarte ocupat și zgomotos lângă masa noastră. Nu s-a putut muta, deoarece nu există alte mese disponibile din cauza întregii case

Opentable
4.3 ★ din 1107 comentarii
Menupix
3.7 ★ din 17 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Schenectady