Recenzii - Boss Burguer Hamburgueria E Pastelaria Gourmet
Rezumatul recenziilor
A fost Leandro Campos la Boss Burguer Hamburgueria E Pastelaria Gourmet în:
Totul minunat, top zece pentru toți, pregătiți cu multă dragoste și grijă, omul de livrare politicos și politicos a meritat fiecare bănuț, fără îndoială cel mai bun serviciu și cea mai bună calitate. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 10.03.2023
Cel mai bun pe care l-am mâncat vreodată. Condiți în momentul foarte bun. Totul perfect și rapid. Super recomendo.bkj și MC, care se asigură că tipul vine cu tot ceea ce felicită, au câștigat clienți noi
Cartoful a fost cald, așteptarea a meritat, prezentarea a fost senzațională. Dar carnea hamburgerului era foarte sărată, nu puteai să o consumi complet, fii atent. Exact asta a fost dezamăgitor.
Totul minunat, top zece pentru toți, pregătiți cu multă dragoste și grijă, omul de livrare politicos și politicos a meritat fiecare bănuț, fără îndoială cel mai bun serviciu și cea mai bună calitate.