Water Grill - Santa Ana

#3 - Vegetarian - Santa Ana, Fructe De Mare, American
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Water Grill

Water Grill

Water Grill
4.3 / 5 (12839 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Tyrel

Cerere de rezervare pentru Water Grill

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.3 / 5 from 12839 reviews
bogdalina
23.06.2022

4 farfurii împărțite. Căpșuni perfect gătite, sosul nu prea aromat, a urmărit cantitatea mică de mazăre din jurul farfuriei. Placa de sfeclă era bună. Tuna Poke avea șuvițe de salată de alge marine, chipsurile erau rare și nu erau pudrate. Când s-au solicitat mai multe jetoane, răspunsul a fost „nu sunt sigur, dar va verifica”. Returnat cu 4 jetoane. S-a părut destul de particular că toastul afumat afumat și avocado au fost servite cu pește albastru pe o toast și avocado pe cealaltă.

darrion-7
15.11.2020

Aroma mâncării era între ok și bine, nimic special. Am avut așteptări mai mari după ce am văzut recenzii. Am comandat o farfurie cu paste cu cârnați. Apreciez că pastele, sosul și cârnații sunt toate de casă, dar am fost dezamăgit când a ajuns farfuria cu 3 mici mușcături de cârnați. Am comandat un cocktail care a ajuns slab și mai ales gheață în echivalentul unui pahar cu suc. Când chelnerița a observat că am băut-o în câteva înghițituri, am cerut alta, dar fără gheață. Ceea ce am primit a fost un pahar de 8oz de lapte cu o lovitură de Kahlua în ea. Nu este o modalitate de a impresiona. Voiam doar o băutură bună.

walter-910
12.11.2020

Experiență foarte bună! Vom reveni in curand. Mi-aș dori să fie deschise pentru prânz. Singura mea plângere a fost selecția muzicală, care a fost cam ciudată pentru acest mediu.

tyrel-12
23.02.2022

Experiență uimitoare din partea personalului, ambianță și mâncarea a fost atentă, proaspătă, inventivă și vreau să mă întorc imediat pentru gnocchi-ul cu legume.

mabel-136
19.10.2021

Nu genul meu de loc. Partea barului / a tavernei a avut clienți înfiorați și răgușiți într-o zi în care nimeni nu era în jur. Într-adevăr un meniu de degustare, farfurii de teeny, porții de teeny, valoare slabă. Chelnerița mi-a spus că ardeii verzi din supa mea de midie erau blânzi - nu erau și trebuiau să scuipe cu gura pe foc. Într-adevăr jenează când am fost tratat. Mi-au dat în schimb sparanghel. Singura lor legumă. Nu au observat că paharul meu cu apă era gol și a trebuit să-l solicit. Bănci fără spătar pentru a sta în zona tavernei / barului, dar puteți solicita un scaun inconfortabil. Nu este un loc dacă mănânci proteine ​​sănătoase și vegetale bogate, ca mine. Nu-mi place să părăsesc un restaurant care se umflă cu prea multă mâncare, dar nici nu vreau să las foame. Cafeaua lor era bună după masă.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: