Recenzii - Braise Restaurant Bar
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 27.05.2021
A încurcat rezervarea noastră, a trebuit să aștepte minute să fie așezate. Când am stat, toată lumea căuta un chelner. Călătorind. Chelnerul nostru acționa ca gazdă, chelnerul la mai multe mese și mâncarea barmanului a fost bine, dar odată supraevaluată. Pentru că puiul prăjit este greu de justificat și se pare că încearcă să justifice cu cantitatea nu este ceva special în ceea ce privește calitatea. Biscuiții au fost minunați. Friptura a fost bine. Atmosfera drăguță drăguță, alimente fine, dar copleșitoare și cocktail-uri
Ei fac o treabă minunată cu mese de spațiere. Alimentele și băuturile au fost pregătite expert
A avut un timp minunat la braise. Băuturile erau minunate, mâncarea era destul de bună. M-aș întoarce pentru băuturi și aperitive. Serviciul a fost bun. Nu au existat mulți clienți într-o seară de miercuri, așa că nu trebuia să așteptăm mult timp pentru nimic. Iubesc cocktailul SOS și cheddarul Beignets ca un puf de brânză gourmet cu o umplutură cremoasă delicioasă
