Recenzii - Vito's Trattoria
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 01.03.2023
Masa noastră aștepta când am ajuns acolo, serviciul era atent și mâncarea era delicioasă ... și prețurile erau rezonabile
Un favorit pentru bucătăria chineză și abordarea fină a acesteia. Un serviciu superb și locul face un cocktail minunat.
Unul dintre preferatele noastre din toate timpurile și un astfel de confortabil confortabilPlaț cu mâncarea în lumina lumânărilor este excepțional
Într-adevăr cea mai bună mâncare chineză din viața mea! Toastul de creveți era aromatic, iar fulgii exteriori. Creveții lo mein și creveții picante cu alune au fost, de asemenea, feluri de mâncare grozave. Chelnerul nostru a reușit să nu facă caldă ambele preparate, ci să păstreze toate aromele. Chiar și ceaiul era parfumat și incredibil. Vom reveni.



