Recenzii - Trader Vic's
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 23.03.2021
Mâncare grozavă, dar a căzut în această gaură neagră a serviciului. Chelneră a durat atât de mult pentru a obține comanda noastră și nu ne-a verificat niciodată. Elementele de meniu au rămas, nu din vina serverului, dar ea a cerut reîncărcări și nici nu a luat în considerare dacă dorim un desert.
Hotelul MOA este un pic stricat, nu foarte fantezist, dar mâncarea vorbește de la sine. Personalul a fost excelent și un lucru care a ieșit cu adevărat în evidență a fost cunoștințele lor generale despre meniu. Serviciul a fost rapid și atent. Pasta a fost gătită perfect; Sosul a fost mai bun decât se aștepta, iar salata a fost proaspătă cu o selecție mixtă de legume ... M-aș întoarce! FYI /// Salt la bruschetta, nu foarte bine !!! Se prepară cu pâine la grătar (nu galică) ceapă la grătar rece și cârnați sau brânză ...



