La Buena Barra - San Andreas

Mexican, Paste, Bere
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru La Buena Barra

La Buena Barra

La Buena Barra
4.5 / 5 (1195 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Brennon

Cerere de rezervare pentru La Buena Barra

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.5 / 5 from 1195 reviews
david-9120
09.09.2022

Singurul lucru pe care l-am așteptat după minutul rezervării mele și scopul de a face o rezervare nu așteaptă, dar la final vizita a fost foarte bună.

peter34-1
11.10.2020

În realitate, costul nu a fost cel așteptat, restaurantul SONORA GRILL este mai bun

randi-211
04.12.2018

Ar trebui să acorde o atenție mai mare măsurătorilor distanței sănătoase, chelnerii se apropie prea mult și pun sosurile să le împartă, ar trebui să pună porții de sosuri individuale pentru a nu împărți tacâmurile. Obiceiul de a pune lucrurile la dispoziție trebuie înlăturat

brennon-6
10.02.2023

Ador atmosfera proaspătă și curată! Mult lemn și alb! Salut de proprietar la fiecare vizită! Mâncarea e delicioasă. Am avut plăcerea să stau de la 730 de locuri la 10!

jelenko-1
08.04.2022

Nu mi-a plăcut atenția chelnerilor, în ciuda faptului că locul era foarte gol.Am ajuns la noi și primul lucru la care ne-au spus a fost că au închis bucătăria la care ne-am grăbit să vedem meniul la comandă și a durat mai mult de câteva minute Să vedem ce aveam de comandat .. de asemenea, mai multe dintre lucrurile pe care am vrut să le comandăm nu erau disponibile în meniu .. zero băuturi bogate .. chelnerii veneau rar să vadă ce ne doream .. au luat mult timp să ne servească .. și am mâncat super în grabă .. ne-am dus la cină de ziua de naștere și desertul pe care l-am solicitat în plus față de cel pe care vi-l oferă cu amabilitatea zilei de naștere a fost servit cu câteva minute înainte de ora de închidere. Singurul lucru care, cu excepția atenției chelnerilor, este un tip care, în cele din urmă, ne întreba dacă mai avem nevoie de altceva ... altfel ar califica atenția drept PESIMA. nimic băuturi reci .. foarte fierbinte .. mâncarea a fost bună, dar nu excelentă .. tortilla rece .. și ideea este atenția chelnerilor .. Cred că mâncarea ar fi putut fi mai bună dacă ar fi fost o atenție mai bună de la ei

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: