Recenzii - Ad Libitum

Băuturi, Brunch, American

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.2 din 5
Impresionant | 108 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 22.09.2020

4.2 ★ din 13 comentarii
pkutch-2
22.09.2020

Am avut o rezervare pentru brunch, dar bucătarul nu s-a prezentat la serviciu, așa că nu au deschis. Cineva a ieșit și ne-a spus după ce am stat afară pentru o vreme, verificându-ne rezervările și orele. Nu a fost trimisă nicio notificare către rezervări că nu se deschid, așa că am luat o mașină peste tot în oraș. Am fost în vizită din afara orașului, așa că nu am avut altă ocazie de a merge

ldavid-1
22.09.2020

Cina a fost delicioasă, iar chelnerii au fost foarte atenți

jaime93
22.09.2020

Mâncarea și băuturile sunt delicioase! Cu siguranță mă voi întoarce, chelnerii sunt foarte frumoși

ldavid-1
22.09.2020

Mâncarea, serviciile și atmosfera de aici sunt excelente. Mâncarea este foarte bine făcută, iar OldFashioned-ul lor este uimitor

jared85
22.09.2020

Mi-a plăcut acest restaurant! Mâncare și atmosferă minunate! Iubiți barmanii să bea specialități!

Opentable
4.1 ★ din 5 comentarii
Int Restaurants
4.6 ★ din 90 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de San Andreas