Recenzii - Ad Libitum
Rezumatul recenziilor
Scor Total
4.2 din 5 Impresionant | 108 comentarii
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Meniu
Ultimul update : 22.09.2020
4.2 ★ din 13 comentarii
Am avut o rezervare pentru brunch, dar bucătarul nu s-a prezentat la serviciu, așa că nu au deschis. Cineva a ieșit și ne-a spus după ce am stat afară pentru o vreme, verificându-ne rezervările și orele. Nu a fost trimisă nicio notificare către rezervări că nu se deschid, așa că am luat o mașină peste tot în oraș. Am fost în vizită din afara orașului, așa că nu am avut altă ocazie de a merge
Mâncarea și băuturile sunt delicioase! Cu siguranță mă voi întoarce, chelnerii sunt foarte frumoși
Mâncarea, serviciile și atmosfera de aici sunt excelente. Mâncarea este foarte bine făcută, iar OldFashioned-ul lor este uimitor
Opentable
4.1 ★ din 5 comentarii
Int Restaurants
4.6 ★ din 90 comentarii