Recenzii - Herbie's On The Park

Fructe De Mare, American, Americana

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.1 din 5
Impresionant | 4319 comentarii

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 23.04.2023

2.5 ★ din 58 comentarii
henri-170
25.12.2019

Acest restaurant este închis. Tabelul deschis trebuie eliminat din listă.

bradford-50
16.11.2020

Am apelat la rezervarea noastră pentru a găsi restaurantul a fost închis. Ora regulată a mesei Rezervarea noastră a fost făcută cu zile în avans ....

lucinda-78
23.04.2023

Loc într-adevăr drăguț, la numai 7 luni, este mâncare din Nepal. Personalul este foarte drăguț și vă va ajuta să alegeți mâncarea dacă nu cunoașteți toate meniurile. Porții bune la un preț corect pentru mâncare cu adevărat unică (și mâncare cu adevărat bună!)

auer-ahmad
08.08.2017

Meniul oferă atât mâncare indiană, cât și nepaleză. Am încercat doar bucătăria nepaleză și ne-am bucurat de aromele unice de pe farfuria noastră. Cu siguranță voi veni din nou.

keaton-26
06.11.2019

Nu aș recomanda acest restaurant deloc. O numesc nepaleză, dar este doar un nume fantezist pentru mâncarea indiană pe care o iubesc. Există multe restaurante indiene excelente aici, dar acesta nu este unul dintre ele. În primul rând, nu au existat alți clienți când am ajuns acolo. Două partide au intrat după noi și suntem îngrijite înaintea noastră. I-am spus expres chelneriței totul ușor. Când am comandat un birayani, a uitat să ne spună până ne-am plâns că este mereu picant. Am început cu o ciorbă de linte necomestibilă. Era rece și sărat. Am cerut ceai fierbinte și ea a spus că au ieșit în după-amiaza aceea. Tipul nostru de pui era tot sos și foarte puțină pui. Am trimis-o înapoi și le-am spus să adauge mai mult pui. Felul de creveți era același - tot sos și aproape deloc creveți. Sosurile peste orez erau plăcute, dar costisitoare pentru cât de puțin ai obținut. Ne-am bucurat de startul lui Mo MO și Chana Masala. Îmi place Mango Lassi, dar tocmai l-au turnat dintr-un recipient de 1 galon. Probabil a fost pre-făcut în supermarket. Nu mergeți aici când avem o comunitate indiană atât de mare și diversă, cu restaurante excelente în toată regiunea.

Google
4.3 ★ din 767 comentarii
Tripadvisor
4.1 ★ din 108 comentarii
Opentable
4.3 ★ din 1406 comentarii
Int Restaurants
4.3 ★ din 1976 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Saint Paul