Menu - Nina's Breakfast Brunch
Menu
Pe această pagină web găsești lista completă al Nina's Breakfast Brunch din Saint Charles. În prezent, sunt disponibile 94 preparate și băuturi.
Imagini cu mâncare
Meniu
Ceai
Hibiscus OrangeKid's Drinks
Ciocolată Fierbinte Sau Ciocolată Cu LapteCocktailuri
ChrismosaBăuturi
Raspberry Bubly Sparkling Water
Fruit Shoot Apple Juice
Fruit Shoot Berry Juice
Ginger Peach Alfresco
Melon Hibiscus Alfresco
Cola, Diet Cola, Root Beer, Hibiscus Orange
Ginger Peach Alfresa
Watermelon With Watermelon Hibiscus And Champagne
Watermelon Hibiscus Alfresa
Mercedes UpgradeMic Dejun
2 Ouă Omletă
Side Hashbrowns
Sare De Șuncă De LateralăPopular Items
Parfait De Cheesecake Cu Căpșuni
Tacos For TwoExtraopțiuni
Patty De CârnațiOn A Bun
Șuncă Și BrânzăSangrias Blancas
Banana HavanaSautes
Sote De LegumeFarfurii Mici
Shrimp PontchartrainFeatured Items
Mini BiscuitSpuds
Bacon Și CașcavalOrleans Specialties Of The House
Shrimp PonchartrainDesert
Blueberry Cheesecake Parfait
Cheesecake TruffleBreakfast From &Amp;Quot;The Griddle&Amp;Quot;
BluesberrySavory Crepes
Sausage 'N Cheddar
Sausage 'N Cheese
Bacon 'N CheeseBrioșe
Lemon Blueberry Poppyseed
Lemon Blueberry Poppyseed Muffin
Cheesecake Truffle - Lemon Blueberry PoppyseedPatiserie
French Pastry PuffAdult Indulgences
Nina's Mimosa
Nina's Bloody Mary
Nina's Strawberry Daiquiri
Hurricane NinaGarnituri
Side Parmesan PotatoesAperitive
Ultimate Sausage GravyAdult Indulgences (21+)
Nina's Strawberry DacqueriEvents
Celebrate Our 3Rd Anniversary
Pancakes & Pajamas
Help The Sparrows NestNecategorizat
Ham 'N Cheese
Recenzii
Ce unitate minunată, intimă, cu un proprietar minunat, personal atent și mâncare fabuloasă. Trebuie să încercați acest loc local și să mențineți aceste mici afaceri înfloritoare. A
Am decis să-l încerc, deoarece au luat rezervări și a căutat un nou loc unde să meargă duminica după biserică. După ce am citit recenziile, am fost încântați să încercăm. Îmi plac biscuiții și sosul și după ce am citit că cineva a plâns pentru că erau atât de buni, am vrut foarte mult să-i încerc. Am fost foarte dezamăgit. Sosul nu era neted și cremos, avea aspect gras și nu avea deloc aromă. Biscuiții erau buni și ouăle gătite perfect. Soțul meu are puiul și biscuiții cu sos și a spus că este excelent. Am crezut că este destul de scump, de asemenea. Voi încerca din nou, dar nu pentru sosul lor. Proprietarul a fost foarte drăguț, precum și serverele





