Recenzii - The Scottish Arms
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 15.11.2020
Am sunat și am cerut un loc la fereastră, la fel ca rudele care soseau din Noua Zeelandă. M-am bucurat să văd că am fost cazați. Vederi fantastice, nu zgomotoase ca multe restaurante și parcare valet rezonabilă. Chelnerița noastră a fost super prietenoasă și atentă.
Am simțit ambianța și mâncarea mesei foarte bune, dar serviciul nu a fost la un nivel bun. A fost un serviciu bun, dar pur și simplu nu s-a potrivit
Priveliștea este uimitoare, dar mâncarea este îngrozitoare. Am comandat două fripturi și bine făcut a fost ars în totalitate, iar fântâna medie a fost mai degrabă ca medie rară. Iubita nu și-a atins mâncarea și personalul nu a oferit alternative. am comandat supa de ciuperci în speranța că poate sunt doar fripturi, dar asta a fost cel mai rău decât friptura. Personalul nici măcar nu s-a oferit să ne scoată ceva din factură, ceea ce este bine, dar nu vă recomand acest loc. Am ajuns să merg la McDonalds după o factură de 120 USD.
Eu și fiica mea am auzit că acest restaurant are mâncare excelentă și o priveliște minunată asupra Vancouverului și cu siguranță a fost adevărat din ambele puncte de vedere. Salata de pană a fost un amestec minunat de dulce și sărat, cocktailul de creveți a fost perfect făcut cu un sos picant de scufundare și pâinea servită a fost caldă și delicioasă. Serviciul oferit de toți oamenii care lucrează acolo a fost profesionist și acomodant. Vederea orașului era frumoasă. Voi face din acest restaurant un „must do” la următoarea mea vizită.
