Recenzii - Egern 51 Am See – Restaurant Bar
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 09.10.2020
Sushi-ul este cu adevărat grozav, ambianța plăcută, deși, din păcate, rândul de ferestre desenează ca o supă de știucă. Nu este o afacere în ceea ce privește prețul, dar merită pentru noi. Ai putea întreba despre băuturi din când în când
Egern este un restaurant foarte popular, motiv pentru care este recomandabil să rezervați o masă. serviciul este foarte atent, prietenos și de ajutor de la intrarea în restaurant până la rămas bun. Bucătăria excelentă nu este în niciun caz inferioară. carnea, în special fripturile, sunt de o calitate deosebită, bine agățate, nu prea grase și la grătar la perfecțiune. carnea poate fi tăiată ușor cu cuțitul și aproape că se topește pe limbă. un adevarat rasfat pentru iubitorii de carne. garniturile au un gust la fel de bun, chiar dacă sunt puțin mai rustice, ceea ce se potrivește foarte bine cu pretenția generală a unui restaurant care pregătește în primul rând fripturi. Aș recomanda o masă de neuitat la egern oricui vine prin rottachegern. în plus, raportul preț-performanță este foarte potrivit pentru standardele rottachegerner



