Recenzii - Egern 51 Am See – Restaurant Bar

European, Mediterranean, Vegetarian

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.4 din 5
Impresionant | 5410 comentarii

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 09.10.2020

5.0 ★ din 76 comentarii
stanislaw-stark
09.10.2020

Sushi-ul este cu adevărat grozav, ambianța plăcută, deși, din păcate, rândul de ferestre desenează ca o supă de știucă. Nu este o afacere în ceea ce privește prețul, dar merită pentru noi. Ai putea întreba despre băuturi din când în când

stanislaw-stark
09.10.2020

Egern este un restaurant foarte popular, motiv pentru care este recomandabil să rezervați o masă. serviciul este foarte atent, prietenos și de ajutor de la intrarea în restaurant până la rămas bun. Bucătăria excelentă nu este în niciun caz inferioară. carnea, în special fripturile, sunt de o calitate deosebită, bine agățate, nu prea grase și la grătar la perfecțiune. carnea poate fi tăiată ușor cu cuțitul și aproape că se topește pe limbă. un adevarat rasfat pentru iubitorii de carne. garniturile au un gust la fel de bun, chiar dacă sunt puțin mai rustice, ceea ce se potrivește foarte bine cu pretenția generală a unui restaurant care pregătește în primul rând fripturi. Aș recomanda o masă de neuitat la egern oricui vine prin rottachegern. în plus, raportul preț-performanță este foarte potrivit pentru standardele rottachegerner

Facebook
4.9 ★ din 95 comentarii
Foursquare
4.2 ★ din 21 comentarii
Golocal
3.9 ★ din 2 comentarii
Google
4.7 ★ din 537 comentarii
Opentable
4.2 ★ din 53 comentarii
Restaurantguru
4.5 ★ din 988 comentarii
Tripadvisor
4.6 ★ din 350 comentarii
Yelp
4.1 ★ din 13 comentarii
Int Restaurants
4.3 ★ din 1525 comentarii
Restaurantreviews
4.5 ★ din 777 comentarii
Speisekarte
4.0 ★ din 2 comentarii
Gastroranking
4.7 ★ din 806 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de RottachEgern