Twee Linden - Rostock
Twee Linden
Descriere
Meniu cu prețuri
Imagini
Cerere de rezervare pentru Twee Linden
Recenzii
Cea mai proastă experiență de restaurant. Mancare banala la un pret expansiv. Fapt cel mai șocant, personalul FUMĂ în restaurant, chiar lângă bucătărie și clienți. Serviciul clientului este nepotrivit, iar personalul ne tratează ca niște prosti Cu siguranță nu recomand această unitate
Am vizitat acest hotel în timp ce făceam o croazieră. După ce am comandat băuturi, am cerut să analizăm un meniu în limba engleză. Ne comandăm mâncarea cu un chelner de sex masculin, care a scris acest lucru pe tamponul său. După o jumătate de oră de așteptare și încă fără mâncare, l-am întrebat cât de mult mai trebuie să așteptăm. Ni s-a spus încă o min. câteva minute mai târziu și încă fără mâncare, am întrebat-o pe o chelneriță unde este mâncarea noastră, să ni se spună că nu am comandat niciunul !! Când am cerut să vorbim cu chelnerul care ne-a primit comanda, ea ne-a spus că a terminat ziua. Jos și iată, câteva secunde mai târziu a apărut la ușă sau la restaurant. L-am întrebat ce s-a întâmplat cu mâncarea noastră, la care a răspuns că nu trebuie să ne înțeleagă !!! Gunoaiele absolute. El ne-a înțeles în timp ce îl lua. Cred cu adevărat că fața și naționalitatea noastră nu s-au potrivit. Am lăsat o recenzie pe site-ul navei de croazieră deoarece nu vreau ca alți oaspeți să întâmpine serviciul foarte slab pe care l-am făcut
Am putut primi o singură masă în oraș în timp ce ieșeam din croazieră și am ales-o pe cea potrivită. Engleza lor era mult mai bună decât germana noastră. Schnitzel bun și cartofi prăjiți. Mulți oameni aveau mâncăruri din pește. Berea la draft locală era bună, iar prețurile ... erau rezonabile
Sincer să fiu, Twee Linden nu a fost prima mea alegere, dar datorită varietății meniului său, a fost ceva asupra căruia a fost ușor de acord. Este un restaurant portuar bun, onest, nepretențios, cu un stil destul de răcoros învechit. O vizită la ... toalete este o necesitate, deoarece ceea ce pare a fi decorat pe măsură ce interiorul unei nave cedează trecutul său ca bancă. Toaletele se află în ceea ce a fost un vechi seif bancar, o poveste ciudată de spus, chiar suficientă pentru un selfie! Mâncarea era ca restaurantul, bună, cinstită, nepretențioasă. Am avut un degustător de pește foarte frumos, care consta din pește bătut, cu sosuri diferite, cartofi și varză. Peștele era extrem de proaspăt și gustos, le puteai distinge și savura cu ușurință pe toate. Aș recomanda cu adevărat acest fel de mâncare, dar nu vă așteptați la nimic fantezist. Toată familia a fost mulțumită de alegerile lor și am terminat masa de prânz cu espresso foarte bune. Serviciul a fost destul de lent, dar bun, chelnerii erau foarte dulci și vorbeau engleză dulce
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
