Recenzii - Branca Midtown
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 08.08.2017
Masa noastră era gata. Mâncarea, porțiile și serviciile erau în regulă. Prețul a fost corect.
Am fost acolo pentru un prânz de afaceri. M-am simțit repezit de către personal să pun comanda de mâncare. Am cerut în mod special ca farfuria mea să nu fie condimentată. A fost foarte foarte picant. Nu este foarte prietenos
Am citit recenzii bune despre acest loc, dar am ajuns foarte dezamăgit. Salata de ceai a fost foarte acră și soția mea a comandat sos de pește pentru a îmbunătăți gustul. Aveam Chicken Dau Bauk și piciorul era mic și foarte uscat. Am simțit că am mâncat mai mult orez decât puiul, la un preț prea mare. Acest loc nu se apropie de Burma Superstar în SF.
Ne-am bucurat foarte mult de masa aici. Am avut o varietate de feluri de mâncare și totul a fost delicios. Chiar dacă toți am solicitat diferite niveluri de picant, totul a ieșit exact așa cum am solicitat. Serviciul a fost excepțional. Am putut purta o conversație fără a fi întrerupți, dar nu a trebuit să așteptăm niciodată serviciul, iar paharele noastre de apă nu au fost niciodată goale. Ne vom întoarce și vom recomanda acest restaurant prietenilor noștri.