Recenzii - Addis Ethiopian Restaurant
Rezumatul recenziilor
Scor Total
3.8 din 5 Foarte bine | 2054 comentarii
Ce nu-i place lui Mac Zboncak la Addis Ethiopian Restaurant:
Oribil! Cel mai rău serviciu vreodată. Am comandat doar ceaiul dulce și nu am fost informat că nu au reumpleri gratuite. Mâncarea era mediocră și nu a făcut-o pentru serviciul sărac Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Recenzii disponibile doar în ENOpentable
4.3 ★ din 437 comentarii
Yelp
4.0 ★ din 322 comentarii
Zomato
3.8 ★ din 50 comentarii
Int Restaurants
4.4 ★ din 872 comentarii
Restaurantji
4.3 ★ din 331 comentarii
Restaurants
4.0 ★ din 1 comentarii
