Pane Vino - Rendsburg

#14 - Pizza - Rendsburg, Italian, European
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Pane Vino

Pane Vino

Pane Vino
4.2 / 5 (7162 reviews)

Descriere

Ultimul update: 24.04.2026 de la: Frederico

Cerere de rezervare pentru Pane Vino

Recenzii

★ 4.2 / 5 from 7162 reviews
brandt-fritsch
07.05.2021

Restaurantul italian este situat în subsolul boltit al unei case vechi, ceea ce face ca un cadru fermecător. Ei servesc o selecție limitată de alimente italiene, dar servesc mari porțiuni, deci este popular cu tinerii. Există un Baker profesionist de pizza, care ... servește foarte repede o pizza. Tânăr și personal prietenos. Prețurile sunt medii

raymond-regnier
07.05.2021

Acesta este un mic restaurant frumos, care este situat aproape nevăzut într-o pivniță din vechea parte a lui Rendburg. Alimentele, atmosfera și serviciul este o valoare foarte bună pentru bani. Am avut vârsta de cinci ani cu noi și el îi place atât mâncarea ... cât și atenția bună a ajuns de la chelneriță

mhaaniym-phdungsakdi
07.05.2021

Mâncare mare și locație excelentă! Lucrurile sunt întotdeauna fericite și politicoase, prin urmare vă veți bucura de timpul dvs. în acest loc! Foarte recomandat!!! Bucurați-vă de

alves-frederico
07.05.2021

A sosit aici pentru cina de noapte târzie cu echipajul. Chelnerul nostru a fost super frumos și recomandat câteva feluri de mâncare, floarea dovlecei a fost delicioasă și un membru al echipajului a fost cu adevărat fericit cu mânzele. Pizza erau din păcate mediocră, sosul de roșii era fără gust și aluatul ... vâscozitatea a fost atât de mare încât crusta a fost doar cu adevărat chewy. Niciodată nu mai puțin, majoritatea oamenilor erau mulțumiți de mâncare. Oricum, am avut jacheta mea de masă și când am pus-o, am scăpat accidental sticla decorativă de vin de la mantel. Imediat după asta, chelnerul a spus că este ok. Cu toate acestea, când am mers în sfârșit să plătim, a existat un bărbat lângă chelnerul care a întrebat cine va plăti pentru sticlă. Am întrebat de ce am fost obligat să plătesc un element decorativ și am încercat să-i explic că a fost un accident și pentru cunoștințele mele nu era nici măcar un vin pe care l-au vândut, pentru că aceste sticle au fost plasate ca decor în jurul restaurantului. Ei bine, el a început un spectacol complet, nu mi-ar asculta și nu mi-ar fi strigat la mine că am fost responsabil pentru pierderea sa întâmplat. Am cerut prețul, astfel încât au ieșit cu o sumă, totuși sticla nu era în registru, astfel încât ei trebuiau să-și dea seama cum să adauge suma. Acest punct pe care l-am întrebat din nou, de ce plătesc ceva pe care nici măcar nu l-am mărturisit, am strigat din nou și tipul a venit cu degetul în fața mea. Dezbaterea a continuat și am fost țipat, am fost acuzat că am început dezbaterea, degetul a fost din nou învârtit în fața feței mele, iar la sfârșit am fost strigat să mă întorc în țara mea de origine. Situația a fost înfricoșătoare și nu aveam de ales decât să plătesc pentru a ieși. Blaminarea nu sa oprit chiar și când mi-am scos cartea de credit. Am fost ușurat doar pentru a ieși din loc. Totuși, nu știu, omul strigând la mine un client sau un membru al personalului. Chelnerul a încercat să rămână răcoros în timpul întregului lucru și a fost absolut minunat, dar el a fost complet în afara puterii de a face orice. Oricum, pe baza acestei experiențe, nu voi recomanda acest loc

trent59
07.05.2021

Mare pizza, o friptură mare, o atmosferă excelentă. Situat în pivnița unei clădiri vechi, peisajul era perfect. Recomandat

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: