Pane Vino - Rendsburg

#14 - Pizza - Rendsburg, Italian, European
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Pane Vino

Pane Vino

Pane Vino
4.2 / 5 (7162 reviews)

Descriere

Ultimul update: 24.04.2026 de la: Brandt

Cerere de rezervare pentru Pane Vino

Recenzii

★ 4.2 / 5 from 7162 reviews
alves-frederico
07.05.2021

A sosit aici pentru cina de noapte târzie cu echipajul. Chelnerul nostru a fost super frumos și recomandat câteva feluri de mâncare, floarea dovlecei a fost delicioasă și un membru al echipajului a fost cu adevărat fericit cu mânzele. Pizza erau din păcate mediocră, sosul de roșii era fără gust și aluatul ... vâscozitatea a fost atât de mare încât crusta a fost doar cu adevărat chewy. Niciodată nu mai puțin, majoritatea oamenilor erau mulțumiți de mâncare. Oricum, am avut jacheta mea de masă și când am pus-o, am scăpat accidental sticla decorativă de vin de la mantel. Imediat după asta, chelnerul a spus că este ok. Cu toate acestea, când am mers în sfârșit să plătim, a existat un bărbat lângă chelnerul care a întrebat cine va plăti pentru sticlă. Am întrebat de ce am fost obligat să plătesc un element decorativ și am încercat să-i explic că a fost un accident și pentru cunoștințele mele nu era nici măcar un vin pe care l-au vândut, pentru că aceste sticle au fost plasate ca decor în jurul restaurantului. Ei bine, el a început un spectacol complet, nu mi-ar asculta și nu mi-ar fi strigat la mine că am fost responsabil pentru pierderea sa întâmplat. Am cerut prețul, astfel încât au ieșit cu o sumă, totuși sticla nu era în registru, astfel încât ei trebuiau să-și dea seama cum să adauge suma. Acest punct pe care l-am întrebat din nou, de ce plătesc ceva pe care nici măcar nu l-am mărturisit, am strigat din nou și tipul a venit cu degetul în fața mea. Dezbaterea a continuat și am fost țipat, am fost acuzat că am început dezbaterea, degetul a fost din nou învârtit în fața feței mele, iar la sfârșit am fost strigat să mă întorc în țara mea de origine. Situația a fost înfricoșătoare și nu aveam de ales decât să plătesc pentru a ieși. Blaminarea nu sa oprit chiar și când mi-am scos cartea de credit. Am fost ușurat doar pentru a ieși din loc. Totuși, nu știu, omul strigând la mine un client sau un membru al personalului. Chelnerul a încercat să rămână răcoros în timpul întregului lucru și a fost absolut minunat, dar el a fost complet în afara puterii de a face orice. Oricum, pe baza acestei experiențe, nu voi recomanda acest loc

trent59
07.05.2021

Mare pizza, o friptură mare, o atmosferă excelentă. Situat în pivnița unei clădiri vechi, peisajul era perfect. Recomandat

veronika-novikova
07.05.2021

Am avut cina la panoul Vino. Servicii excelente, mâncare excelentă. Am luat mese de câteva ori aici acum câțiva ani și nu au fost niciodată dezamăgiți. Este încă la fel de bun

brandt-fritsch
07.05.2021

Restaurantul italian este situat în subsolul boltit al unei case vechi, ceea ce face ca un cadru fermecător. Ei servesc o selecție limitată de alimente italiene, dar servesc mari porțiuni, deci este popular cu tinerii. Există un Baker profesionist de pizza, care ... servește foarte repede o pizza. Tânăr și personal prietenos. Prețurile sunt medii

vitoria-pinto
07.05.2021

Restaurantul este situat în centrul orașului Rendburg. Mâncarea este italiană și mare și avem și servicii excelente. În timpul verii este posibil să stați afară, care este foarte frumos

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: