Recenzii - The Reading Room
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 13.09.2020
Tocmai m-am întors, acum s-a numit sala de lectură, mâncarea era excelentă, dar era goală și sufletul mai puțin presupun că un restaurant tipic al hotelului este o rușine, deoarece personalul și gătitul sunt foarte bune
Eram patru la cină. Mâncarea a fost highend și fantastică, cea mai bună pe care am avut-o de ceva timp. Vom reveni în curând pentru meniul de degustare
Obișnuiam să mănânc aici când se știa sub un alt nume, iar noul decor este foarte diferit, gândiți-vă la un hotel tip boutique modern, de clasă înaltă, decât la tema anterioară a clubului de noapte romantică. Acceptă foarte puține coperte, așa că nu era deloc ocupat, dar acest lucru însemna, de asemenea, foarte puțini angajați, așa că, uneori, era greu să atragi atenția unui chelner. În general, mâncarea a fost bună, iar prietenul meu vegetarian a fost deosebit de mulțumit că nu au luat opțiunile obișnuite de opțiune „v”. Am avut o ruladă pasibilă, dar nu strălucitoare, care a fost ușor prea gătită, dar a alunecat bine cu un Riesling excelent. Felul meu principal a fost somonul prăjit și era la un nivel complet diferit, perfect pregătit și delicios. Mărimile porțiilor amintesc de bucătăria nouvell, totuși și pe cap de cap pentru un prânz fix cu două feluri de mâncare nu este genul de loc pe care urmează să îl preparați pentru un loc de prânz în mod regulat, cu excepția cazului în care vă bucurați de o valoare slabă. Lista de vinuri a avut o adâncime bună, iar prețurile nu au fost groaznice, dar a fost clar să vedem unde se află profitul. Înțeleg că oferă ceaiuri de cremă mai târziu după-amiaza și probabil le voi oferi o altă oportunitate de a-mi goli portofelul, întrucât, în general, a fost o experiență foarte plăcută dacă sunteți în căutarea unei șanse să discutați și să beți, mai degrabă decât să vă pregătiți pentru o noapte pe oraș
Gustați meniul de degustare și zborul cu vin. Bucătarul a fost încântat să accepte o cerere de modificare a unei mese din meniu, iar mâncarea a fost delicioasă! Perechile de vinuri au fost uimitoare și am avut o seară cu adevărat plăcută
Wow. Așteptările noastre erau mari, dar a spune că acest loc a depășit aceste așteptări nu îi face dreptate. Mâncare foarte bună într-un cadru total nepretențios. Personalul prietenos și coloana sonoră vibey păstrează lucrurile casual. Exact nivelul corect de atenție. Cele mai bune note. Perfect pentru masa noastră aniversară, dar se va potrivi oricărei ocazii de tratat