Recenzii - Vim's Kitchen
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 14.08.2017
Mulțumesc, băieți foarte mult! Mâncarea a fost atât de delicioasă! .................. ......... ...................... ..... ........ .... .............. ........................ .... .... ................ .......... .... ......... ... ... .... ........... ...........
Aceasta a fost o adevărată dezamăgire. Squidul a fost extrem de ascuțit și nu a specificat acest lucru în meniu. Curry de pui a avut câteva bucăți de pui și a fost în principal sos. O masă teribilă care costă prea mult ceea ce a fost.
Unii prieteni și am mâncat recent în restaurantul Vims. Am fost foarte dezamăgiți, deoarece mâncarea a fost foarte frecventă și nu până la standardul obișnuit. Aperitivele de pui Satay, rulourile de primăvară au fost foarte mici. Cursul principal, servirea de pui de unt a fost, de asemenea, destul de mică și sosul foarte subțire și în mod constant. Lammchorma nu era mult mai bună. Am luat mâncăruri mult mai bune în restaurantul indian al lui Man din Avoca Sf. Randwick. Prietenii mei și nu mă voi întoarce la Vims pentru o altă masă. Era un restaurant excelent și o valoare bună pentru bani, dar nu mai.