Rezervare - Java
Cerere de rezervare pentru Java
Vă rugăm să rețineți: Meniu va transmite cererea dumneavoastră de rezervare doar către Java. Aceasta nu reprezintă o rezervare confirmată . Veți primi o confirmare din partea managerului restaurantului pe adresa dvs. de e-mail.
sau autentifică-te cu
Ex. Nevoi speciale etc.
Java probabil nu vede cererea dumneavoastră de rezervare
Java a primit, cel mai probabil, cererea dumneavoastră de rezervare, dar a răspuns rar în trecut. Pentru a fi în siguranță, vă rugăm să sunați la +61293986990 și să întrebați dacă au primit cererea dvs. de rezervare de la Meniu. În acest fel, veți ajuta și alte persoane, care vor putea astfel să facă rezervări cu ușurință prin intermediul formularului nostru în viitor. Vă mulțumim pentru ajutor!
Java
Recenzii
Nu am încercat mult un restaurant indonezian și nu aș ști cu adevărat ce ar trebui să comande, așa că am venit cu prietenii noștri indonezieni care vin în acest restaurant. Jale Vă lăsăm să comandați ce este bine și a fost atât de multă mâncare și nu suficient de birou! Dar într-un fel am reușit să terminăm totul. Am început cu niște frișcă de pui și axuri de porc, Otak Otak. Apoi Rendang de carne de vită (delicat și cu o lovitură de ardei iute bun) a venit cu orez simplu și orez sofran, care a fost diferit și dependență. Am comandat Gado-Gado, un pește ras prăjit cu legume. Unele omelete cu sos de roșii și mazăre și pui delicios prăjiți cu o iarbă de lamaie. Jale Jale Am fost atât de plin, dar nu am putut pleca fără a încerca câteva deserturi, așa că am încercat crema lor Durian gheață și Teler (felii de nucă de cocos, fructele arborelui Jack, avocado în sirop, cremă de nucă de cocos și înghețată ras). Am încercat, de asemenea, agitația de avocado care a fost răcoritoare și dependentă. Pentru mine, aceasta a fost o introducere la un indonezian, datorită alimentare pentru prietenii mei!
Nu am încercat mult un restaurant indonezian și nu aș ști cu adevărat ce ar trebui să comande, așa că am venit cu prietenii noștri indonezieni care vin în acest restaurant. Jale Vă lăsăm să comandați ce este bine și a fost atât de multă mâncare și nu suficient de birou! Dar într-un fel am reușit să terminăm totul. Am început cu niște frișcă de pui și axuri de porc, Otak Otak. Apoi, carnea de vită Rendang (delicată și cu o lovitură bună a lui Chilli) a venit cu orez simplu și orez de turmeric, care era diferit și dependență. Am comandat Gado-Gado, un pește ras prăjit cu legume. Unele omelete cu sos de roșii și mazăre și pui delicios prăjiți cu o iarbă de lamaie. Jale Jale Am fost atât de plini, dar nu am putut să plecăm fără a încerca câteva deserturi, așa că am încercat înghețată duriană (felii de cocos, jackfruit, avocado în sirop, cremă de nucă de cocos și înghețată ras). Am încercat, de asemenea, agitația de avocado care a fost răcoritoare și dependentă. Pentru mine a fost grozav ... Citiți mai mult

