Recenzii - Lynnwood Grill
Rezumatul recenziilor
Ce nu-i place lui Jessika Bahringer la Lynnwood Grill:
A fost oribil. Chelnerița ne-a dat mâncarea și a fugit. Ne-am plâns și ea nu a făcut nimic. Ne-am plâns managerului. Nu s-ar fi oferit voluntar să se întoarcă prea mult. Și eram doar clienți. A trebuit să cerem altor angajați să ne dea argintărie. Și reumpleți cu băuturi. Conducerea nu și-ar cere scuze. Avem băuturi de luat acasă. Gratuit. Și am cerut chelneriței să fie înlăturată să ne aștepte. Prețurile au o valoar... Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 11.09.2020
A fost oribil. Chelnerița ne-a dat mâncarea și a fugit. Ne-am plâns și ea nu a făcut nimic. Ne-am plâns managerului. Nu s-ar fi oferit voluntar să se întoarcă prea mult. Și eram doar clienți. A trebuit să cerem altor angajați să ne dea argintărie. Și reumpleți cu băuturi. Conducerea nu și-ar cere scuze. Avem băuturi de luat acasă. Gratuit. Și am cerut chelneriței să fie înlăturată să ne aștepte. Prețurile au o valoare bună. Serviciul nu este deloc bun