Max's Restaurant - Quezon City
Max's Restaurant
Descriere
Imagini
Recenzii
Am avut petrecerea noastră de Crăciun la această ramură. Mâncarea a fost bine, nimic grozav. Puiul lor era puțin bland. Singurul pe care-l iubesc sunt barele lor de caramel. Locul este spațios, deși puțin dim. Personalul sunt prietenoși și cazați.
A fost aici pentru puiul lui Max tot ce poți promo, iar puiul lor este destul de bine. Nu se remarcă, dar este destul de bun, mai ales împreună cu ketchup-ul lor și este doar un clasic al culturii filipineze în acest moment.
Cea mai bună ramură (pentru că este atât de aproape de casă) și îmi place că și-au îmbunătățit parcare + au o mulțime de săli de funcții pentru petreceri. Nu am putut lua multe imagini de data aceasta, dar acest max va fi favoritul meu pentru totdeauna. Bineînțeles că puiul lor prăjit este o comandă necesară, dar îmi iubesc și tofuul lor, Lumpias (Shanghai, Sariwa - îl numești, e bine!) Și Kare-Kare! [+] Puncte Brownie: Băile curate (YESSS !!!) și locul este prietenos pentru copii! O mulțime de scaune înalte disponibile și cameră pentru cărucioare. Serverele sunt atât de prietenoase și de cazare, de asemenea. Mă gândeam să am o petrecere de ziua de naștere aici pentru fata mea Bebe și o voi actualiza opinia mea ori de câte ori se întâmplă. Mi-ar plăcea să văd cum se ocupă de petreceri!

