Mâncare foarte bună. Merită fiecare bănuț. Am comandat pui tandoori, friptură de ardei cu creveți și sos rece de pui, toate cele trei articole au fost cu adevăr... Mâncare foarte bună. Merită fiecare bănuț. Am comandat pui tandoori, friptură de ardei cu creveți și sos rece de pui, toate cele trei articole au fost cu adevărat delicioase. De asemenea, este foarte economic în ceea ce privește prețul.