Cusina - Puducherry

Chinezesc, Continuental, Indian
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze

Cusina

Cusina
3.3 / 5 (31 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Igor

Recenzii

★ 3.3 / 5 from 31 reviews
corneliu76
11.08.2017

Acesta este restaurantul din județul Laila, un hotel de 3 stele din Orașul Alb. Hotelul este mic și probabil a fost conceput doar pentru nevoile oaspeților hotelului. Nimic extraordinar și probabil că te-ai ține la restaurantul hotelului tău. Cu toate acestea, personalul este foarte prietenos și crește ratingul general cu o jumătate de stea.

tkrishna
11.08.2017

Acest restaurant este în județul Laila unde am stat. Există două zone de luat masa pe acoperiș și una la primul etaj. În esență, există un pub pe acoperiș unde wct20 este prezentat live, în timp ce cel de la primul etaj este un restaurant de familie. Am vizitat-o ​​pe cea de la primul etaj. Restaurantul de la primul etaj este mic, dar curat și igienic. Poate găzdui maximum 25 la un moment dat. În timpul sejurului am luat micul dejun și cina gratuit. Micul dejun a fost format din 2 secțiuni, continentală și sudică indiană. Partea continentală a constat din suc de pepene verde, salată de fructe, pâine prăjită cu unt și gem, cartofi prăjiți și ouă omlăluite. În timp ce sudul indian consta din utthapam de roșii, inactiv, sambhar și 2 tipuri de chutney. Au urmat ceai și cafea. Aș spune destul de decent. La cină am avut doar naan și berbec masala. Masala de oaie a fost literalmente bine gătită cu căldură optimă și bucăți suculente în sos gros. Deci cu siguranță un ... citiți mai multe

dhanush-patel
11.08.2017

Un restaurant de lux la prețuri accesibile, cu preparate de primă clasă. Ca restaurantul ei de pe acoperiș. Ambianța este foarte bună. Cel mai rău dintre toate: ați schimbat foarte des elementele din meniu.

igor-brito
11.08.2017

Acest restaurant este în județul Laila unde am stat. Există două zone de luat masa pe acoperiș și una la primul etaj. Practic, există un pub pe acoperiș care arată wct20 live, în timp ce cel de la primul etaj este un restaurant de familie. Am vizitat-o ​​pe cea de la primul etaj. Restaurantul de la primul etaj este mic, dar curat și igienic. Poate găzdui maximum 25 la un moment dat. În timpul sejurului am luat micul dejun și cina gratuit. Micul dejun a fost format din 2 secțiuni, continentală și sudică indiană. Partea continentală a constat din suc de pepene verde, salată de fructe, pâine prăjită cu unt și gem, cartofi prăjiți și ouă omlăluite. În timp ce sudul Indiei consta din utthapam de roșii, inactiv, sambhar și 2 tipuri de chutney. Au urmat ceai și cafea. Aș spune destul de decent. Pentru cină am avut doar naan și berbec masala. Masala de oaie a fost literalmente bine gătită cu căldură optimă și bucăți suculente în sos gros. Deci, spune cu siguranță un loc bun pentru a mânca. Poate fi vizitat când este aproape de acest loc.

saurabh-kala
11.08.2017

Mersul în jurul Pondi ne-a condus în acest loc pentru cină. Mâncarea a fost decentă și ambianța de pe acoperiș foarte relaxantă. Le-am încercat bucătăria indiană și a fost la înălțime.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: