Recenzii - Waterman Grille
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 27.11.2021
Nu genul meu de loc. Partea barului / a tavernei a avut clienți înfiorați și răgușiți într-o zi în care nimeni nu era în jur. Într-adevăr un meniu de degustare, farfurii de teeny, porții de teeny, valoare slabă. Chelnerița mi-a spus că ardeii verzi din supa mea de midie erau blânzi - nu erau și trebuiau să scuipe cu gura pe foc. Într-adevăr jenează când am fost tratat. Mi-au dat în schimb sparanghel. Singura lor legumă. Nu au observat că paharul meu cu apă era gol și a trebuit să-l solicit. Bănci fără spătar pentru a sta în zona tavernei / barului, dar puteți solicita un scaun inconfortabil. Nu este un loc dacă mănânci proteine sănătoase și vegetale bogate, ca mine. Nu-mi place să părăsesc un restaurant care se umflă cu prea multă mâncare, dar nici nu vreau să las foame. Cafeaua lor era bună după masă.