Local 188 - Portland
Local 188
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru Local 188
Recenzii
Alimentele și serviciile au fost grozave! Excelente precauții de covide în loc. Cu toate acestea, masa noastră a fost chiar sub un vorbitor și muzica pe care au jucat-o peste minutele în care am fost teribil. Țara Occidentală, Pop, nici una dintre ele de natură spaniolă sau deloc "Suttle". Într-adevăr nu are sens. Muzică liniștită cu voce mică sau fără voce ar fi mult mai potrivită, chiar dacă nu este de origine spaniolă. Experiență minunată în afară de asta
Am fost o petrecere de patru și toți au făcut meniul de degustare al Restaurantului Maine. Toate cele patru cursuri au fost minunate. Perechile de vin au fost, de asemenea, destul de bune
Restaurantul și personalul său au fost excelente și ne-au servit cu o asemenea îngrijire și căldură. A iubit-o și recomandați foarte mult restaurantul
Nu am avut niciodată o experiență mai rea decât am făcut duminică, cinci martie a sosit la restaurant după ce am avut rezerve. Unul dintre noi era preocupat de COVID, așa că avem o masă în afara. A plouat și superior, dar deoarece erau încălzitoare în aer liber, ne-am gândit nici o problemă. După ce a așteptat minute după ce a fost așezat și cere să aibă încălzitorul aprins, am intrat să întreb dacă ar putea lumina încălzitoarele. Am primit imediat atitudine de la Jeremia, managerul restaurantului. Nu am fost cu siguranță nepoliticos, dar am insistat ca ei o lumineze pentru că durează doar câteva secunde pentru a face acest lucru. A ieșit afară și aprinse încălzitorul. După cinci minute, încălzitorul a ieșit din cauza lipsei de propan. Ne-am întrebat din nou pentru a scoate încălzitorul, iar hostess ne-a spus că au fost în afara propanului. Nu am fost fericiți, dar nu am putut face nimic. Câteva minute mai târziu, Ieremia a ieșit și a adus un nou rezervor de propan și am fost destul de fericiți de asta. În timp ce instalau rezervorul, a făcut un comentariu pentru a fi foarte ocupat și că nu avea nevoie de atitudinea de la noi. Nu puteam să cred ceea ce am auzit și am împușcat mediatly spunând că am așteptat în afară de câteva minute cu nimeni nu ne ajută. Mi-a spus că nu așteptăm câteva minute și am continuat să-mi dau o atitudine majoră. M-am supărat destul de supărat și l-am întrebat dacă așa vorbea cu clienții săi. Mi-a spus că nu numai că are dreptul să facă acest lucru, dar are permisiunea proprietarului restaurantului. Am fost furios de acest timp și am spus ceva cu un expletiv și a spus că nu te voi servi. El a fost o pula totală despre situație și a fost ceva ce cu siguranță nu avea nevoie să escaladeze modul în care a făcut-o. Nu mă voi întoarce niciodată la restaurantul respectiv și sper că am un fel de răspuns aici pe Yelp cu scuze și explicații. De asemenea, voi ajunge la proprietarul restaurantului și l-am lăsat să știe cum Jeremia tratează clienții
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
