Recenzii - Pavone
Rezumatul recenziilor
Restaurantul oferă mâncare delicioasă, cu porțiile surprinzător de mari, și o gamă largă de salate și preparate din carne. Atmosfera este plăcută, iar terasa este dotată cu scaune și canapele. O privire mai atentă la desertul 'vulcano' este recomandată. Cu toate acestea, calitatea pizza-ului a fost dezamăgitoare, nu corespunde standardelor italiene. De asemenea, au existat probleme cu serviciul, cum ar fi comenzi pierdute și personalul nu atât de prietenos ca în trecut. În ciuda acestor aspecte, interiorul este un loc plăcut pentru întâlniri de afaceri sau romantice.
A fost Anonym la Pavone în:
Pavone este situat la capătul bulevardului Strada Victoriei. Acest restaurant servește tot felul de mâncare și băuturi. Seara funcționează mai mult ca bar și cafenea. Prețuri bune și atmosferă frumoasă. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Anonym la Pavone:
Am vizitat acest restaurant pentru a mânca o pizza. Aveam amintiri bune despre calitatea pizzei. Nu a fost însă calitatea pe care o așteptam și departe de ceea ce ar trebui să fie o pizza. Pentru români e ok, dar pentru cei care apreciază o pizza adevărată, nu este satisfăcător. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 25.04.2023
Am vizitat acest restaurant pentru a mânca o pizza. Aveam amintiri bune despre calitatea pizzei. Nu a fost însă calitatea pe care o așteptam și departe de ceea ce ar trebui să fie o pizza. Pentru români e ok, dar pentru cei care apreciază o pizza adevărată, nu este satisfăcător.
Am vizitat acest loc acum mulți ani. Bazându-ne pe experiența noastră, am revenit la acest restaurant pentru a mânca o pizza. Peisajul și serviciul nu mai erau la fel ca în trecut, iar pizza era de calitate medie, nu așa cum ar trebui să fie o pizza italiană.
Pavone este situat la capătul bulevardului Strada Victoriei. Acest restaurant servește tot felul de mâncare și băuturi. Seara funcționează mai mult ca bar și cafenea. Prețuri bune și atmosferă frumoasă.