Recenzii - Tomaso's
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 23.04.2023
Băuturile originale sunt în afara cârligului. Și gazda și alte gal foarte frumoase. Sam ne-a așteptat și nu am fi putut cere un ospătar mai bun. El cunoștea despre locul, mâncarea, băuturile etc. Apreciază asta.
Chelnerul era un idiot, a încercat să vândă totul și a fost nepoliticos și încet să aducă tot ce am cerut. Mâncarea era mediocră în cel mai bun caz, sosurile erau deasupra și tortillas aveau un gust rău. Nu aș recomanda!
Atmosfera era bună, nivelul de zgomot era ok, mâncarea lipsea. Serviciul a fost foarte bun, ospătari drăguți și primire! Dulceața sosurilor din mâncarea noastră mexicană a fost foarte diferită și nu este bună! Chiar și salsa pentru cartofii prăjiți a fost mai degrabă cu spaghete, cum să încurci ceva simplu precum salsa ??? Credem că cel mai rău a fost sosul enchilada, sosul dulce, scorțișoara nu merge cu enchiladas, nu-mi pasă dacă este California, nu are gust, scuze !!!!!!
Iubesc locul acesta! Sarmalele tale sunt excelente, iar alunița este minunată și ea. Mănânc aici de fiecare dată când sunt în plaja Laguna.