Recenzii - Apropos at The Abbey Inn
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 15.09.2020
Mâncarea a fost grozavă, iar priveliștile pentru locurile în aer liber au fost fantastice. Personalul a fost o plăcere absolută
Aceasta are cea mai frumoasă decorare vreodată! Mâncarea a fost delicioasă, iar angajații au fost profesioniști și atenți! Faceți o masă o ocazie mergând la Apropos. Mi-a plăcut
Aceasta este a doua masă din zilele noastre în acest restaurant, deoarece mi-a plăcut mâncarea și locul. Am avut chiar o fotografie cu The Executive Chef John Paidas
Puteți spune cu adevărat că ingredientul alimentar este foarte proaspăt. Am comandat carbonara, care este foarte bun, iar soția mea a comandat puiul care i-a plăcut. Nu au prea multe în meniu, dar mâncarea era cu adevărat gustoasă. Fiecare personal este foarte amabil și prietenos, iar atmosfera din grădină este excelentă, ne-am întors pentru o altă masă o zi după aceea