Recenzii - PeraBell Food Bar
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 27.04.2021
Am fost la Downtown Dining Week. Acest restaurant a fost pe lista de 35 USD, totuși serviciul a fost semnificativ sub acest nivel. A fost o așteptare lungă între cursuri, dar farfuriile nu au fost scoase de pe masă până la sosirea cursului următor. Serverul nostru a apărut foarte dezinteresat în tabelul nostru. De asemenea, a fost nevoie de mult timp pentru livrarea comenzilor de băuturi. Nu s-au furnizat argintărie noi și mi s-a cerut în mod explicit să-mi scot furculița din platou, astfel încât serverul să poată curăța placa. Mâncarea a fost decentă până la bună, dar nimic special. Niciuna dintre aceste probleme nu ar fi atât de rea dacă nu ar fi apărut toate sau dacă restaurantul ar fi fost pe lista de 25 USD.
Acesta ar putea fi o bijuterie a locului, dar în noaptea în care am luat masa, nu mai aveau personal de serviciu, mâncarea a durat mult până a ajuns la masa noastră și apoi părea exagerată. Din păcate, era prea frig, altfel, acesta pare locul perfect pentru a sta afară pe terasă, cu vedere la râu, aer liber și vibrații energice ale orașului.