Rhodos - Passau
Rhodos
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru Rhodos
Recenzii
Acest restaurant ne-a fost recomandat de un rezident local ca fiind foarte bun. Când am ajuns fără rezervă, a fost împachetată. Am fost foarte norocoși să obținem o masă. Decorul este tipic unui restaurant grec, oferind o ambianță plăcută. Personalul ... au fost plăcute și de ajutor. Am împărtășit caracatitul la grătar ca fiind un starter, care era destul de scump și ușor, împreună cu pâinea Taramasalata și Pitta, care erau ambii plăcute. Acest lucru a fost urmat de un platou de pește pentru două care ar fi fost mult pentru patru !!!! Am fost copleșiți, cu toate acestea, mâncarea a fost foarte plăcută, peștele au inclus inele de calamari, zander, somon și fluture rege creveți, cu o mulțime de cartofi prăjiți și orez plăcut de paste. A fost mult timp pentru doi dintre noi, care mai degrabă s-au zdrobit cina, pentru că am fost copleșiți de cantitate. Ouzo-ul era plăcut, dar vinul de trandafir nu este așa. Vom vizita din nou acest restaurant, dar vom comanda porțiuni mai mici sau singure
Restaurantul arată frumos și curat mâncarea este foarte regulată, de asemenea, girle de bază nu gustoase nu comanda o pizza pe care o oferă e teribil și mai bine uita-o. Este pe meniul Card ca mâncarea normală, dar, dar ei spun că ... este doar copii POR și aici este o odihnă greacă. Manipularea personală foarte proastă a clienților
Am mers la restaurant Rhodos prima noapte a vacanței noastre de familie și am fost cu adevărat fericiți! Serviciul este minunat, chelnerii sunt natură, îngrijirea și precis pentru a explica câteva detalii despre feluri de mâncare. Porțiunile sunt cu adevărat mari, iar mâncarea este foarte ... bună. Cu siguranta recomandat
Realizarea porțiunilor de alimente grecești sunt uriașe și sunt delicioase și servicii la fel de bune, dar vă bucurați de timpul. Foarte poate vignon la fluviul Dunărea și activitățile din centrul orașului nu uitați să obțineți Baklava după cină
Frumos și prietenos, serviciul a fost rapid, puțin grăbit la pumn, dar, deoarece nu vorbim german, mi-a luat niște imagini, atunci chelnerul ne-a adus un meniu englezesc, după aceea a fost bine. Chiar a primit o lovitură liberă de Ouzo fiecare la ... sfârșitul mesei. O atmosferă mare. Un preț bun bun
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
