Mama Lou's Italian Kitchen - Pasig
Mama Lou's Italian Kitchen
Descriere
Imagini
Recenzii
Locul și serviciul au fost bune. Mâncarea este delicioasă, dar slujirea mică au spus că este binele pentru 2 dar pentru noi doar bine pentru servirea unică. Pe toată experiența este drăguță, chelnerii sunt foarte atenți și cazați. :)
Îmi place pizza lor! Mai ales Pizza Bianca :) A trebuit să trag alimentele pentru blogul meu, așa că unii nu mai sunt așa de calzi. Cu siguranță că este mai mult timp când este fierbinte. * suspin * dar fără mâncare grozavă! Mai multe recenzii despre blogul meu în curând!
A fost o zi bună să bifați un alt restaurant la scena alimentară Ayala cea de-a 30-a mall. Am fost acolo pentru o întâlnire rapidă, iar vremea însorită părea să sune la mâncare, la fel de strălucitoare și vibrantă în aspect și gust. Apoi ne îndreptăm spre bucătăria italiană a lui Mama Lou, situată chiar în mijlocul părții secundte ale celui de-al doilea nivel al mallului, unde mai multe restaurante pline de viață au fost distractive de prânz. Mama Lou vă întâmpină cu o indicatoare de lumină de aprindere și ni sa acordat impresia unei gospodării confortabile prin ferestrele rustice. Serverele erau la fel de calde cum au fost adăpostite și ne-au condus vesel la o masă în mijlocul înființării. Am avut o priveliște bună asupra întregului loc, luând în interiorul cald, rustic, cu siguranță cum vă imaginați o gospodărie tradițională italiană. Au fost plasate comenzi și sărbătoarea noastră mini italiană pentru întâlnire a constat din 5 feluri de mâncare pentru a acoperi cele mai multe (dacă nu toate) în bucătăria italiană standard ... citiți mai mult
Serviciul a fost grozav, timpul de așteptare tolerabil și cea mai mare parte a alimentelor ne-au îndeplinit așteptările. Am avut pastele de măsline cu ulei de măsline care au gustat fantastic, pizza Quattro Focagi a fost grozavă, coastele scurte de carne de vită într-adevăr delicată. Cu toate acestea, o mare dezamăgire (având în vedere că prețul a fost dublu față de o ordine obișnuită a pastei) a fost pastele vulcanului care a avut Rigatoni și roșii și brânză și un ou fiert în mijloc. Sună foarte promițătoare, nu-i așa? Din păcate, este un altul. În afară de asta, mâncarea a fost satisfăcătoare! M-aș întoarce doar pentru pastele Vongol! PS: Știu că coșul de pâine complimentar este gratuit, și nu ar trebui să mă plâng, dar ar ajuta foarte mult dacă pâinea veche a fost încălzită puțin.
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

