Recenzii - Sicilian
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 14.08.2017
Acest loc a fost bun mai devreme. Acum are un gust ca și cum ar fi aprobat restricțiile utilizate. Am primit acest fel de mâncare frumos de creveți, era scump, dar merită. Nu mai aveți. Pizza de miel a fost foarte bună, dar acum nu este drăguță. Ce s-a întâmplat??
Mereu merg la Siciliani. Restaurantul italian foarte credincios lângă acasă. M-am dus la ziua mea de naștere în ultima vreme cu 7 prieteni, ne bazăm pe partea principală a restaurantului, care era frumoasă. Bine să fii departe de zgomot. Fata care ne-a slujit părea că și-a urât slujba. Nu era foarte încântată să vorbească cu noi, se uită la notepadul ei și abia sa uitat la noi. În caz contrar, mâncarea este de aproximativ 8/10, în care toată lumea din grup păreau să cadă.